Editörün SeçtikleriEkonomi

Halkbank sabah saatlerinde müjdeyi verdi! Başvurular başladı! Anında 8 bin TL verilecek!

Kamu bankalarının önde gelen isimleri arasında olan Halkbank yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Salgın döneminde olduğu gibi salgın sonrasında da vatandaşların ekonomik ihtiyaçlarını karşılamak isteyen banka müjdeyi verdi. Müşterisi olan ve olmayanlara kredi vermeye devam eden bankanın açıklaması ve kampanyasının detayları haberimizde..

Kamu bankaları vatandaşlara destek vermeye devam ediyor. Gerekli şartlar sağlandığında bankalardan kredi çekmek çok kolay. Bu kapsamda Halkbank kredi notu yüksek olan ve gerekli şartları sağlayan kişilere 8 bin TL tutarında para veriyor.

ANINDA NAKİT DESTEK

Son dönemlerde ülkemizde yaşanan ekonomik kriz sonrasında vatandaşların paraya olan ihtiyaçları artmaya devam ediyor. Halkbank da bu durumun bilincinde olarak vatandaşlara elini uzatmaya devam ediyor ve anında 8 bin TL nakit vereceğini ifade ediyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Halkbank 8 bin TL kredisi için başvuruda bulunmak isteyenlerin şubeye giderek işlem yapabileceği ifade edildi. Müracaat işlemi sonrasında banka müşterinin durumuna ve kredi notuna göre anında kredi verebiliyor.

Kredi almak için şubelere gidemeyecek durumda olan kişiler SMS ya da internet bankacılığı üzerinden de başvuruda bulunabilecek.

FAİZ ORANI VE VADESİ NASIL?

Banka yaptığı açıklamasında 8 bin TL kredi için 36 ay vade ile geri ödeme yapılabileceği belirtildi. Borcu olanların daha fazla krediye ihtiyaç duymaları halinde bankaya emekli olduklarını ya da aldıkları maaşları belirtmeleri halinde daha fazla kredi alabileceklerdir. 8 bin TL 26 ay vadeli kredi için aylık faiz oranı yüzde 1,93 olduğu belirtildi.