Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Elektrik faturası yüksek gelenlere müjde! Elektrik faturasına 250 TL indirim yapılıyor: Bugün resmen başladı

Faturalarda büyük iade kampanyasının devam ettiği belirtildi. Konu ile ilgili olarak banka talimatı sonucunda elektrik ve doğalgaz faturalarında iade kampanyasının detayları paylaşıldı ve Alternatif Bank, otomatik fatura ödeme talimatlarında 250 TL’ye varan nakit iade fırsatını internet sitesi üzerinden paylaştı.

23 HAZİRAN’A KADAR DEVAM EDECEK

Söz konusu kampanyanın 23 Mayıs’ta başladığı ve 23 Haziran’a kadar devam edeceği belirtilerek bireysel vadesiz mevduat TL hesabından verilecek otomatik fatura talimatları için geçerli olduğu aktarıldı. Ayrıca yapılan duyurunun devamında kampanyaya sadece elektrik ve doğalgaz fatura talimatlarının dahil olduğu talimat verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 100 TL, ikinci fatura talimatı için 250 TL nakit iade kazanımı sağlanacağı ifade edildi.

Kampanyaya dahil olabilmek için minimum 2.000 TL limit ile açılacak Ekstra Hesap (KMH) sahipliği gerektiği belirtilen duyurunun devamında kampanyaya katılım için TALIMAT yazılıp 4055’e sms gönderilmesi gerektiği ifade edildi.

KAMPANYA DETAYLARI

Bu duyurulan kampanyanın ayrıntılarında ise şu ifadeler kullanıldı:

Kampanya ilk kez verilecek fatura talimatları için geçerlidir.

Kampanya boyunca verilecek fatura talimatları için 30 Haziran 2022 tarihine kadar ilgili faturaların en az 1 kez ödenmiş olması gerekmektedir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

8 TEMMUZ’DA YÜKLENECEK

alimat verdikten sonra 6 ay içinde talimatını iptal ettiren müşterilerimizden, yüklenen nakit iade tutarı geri alınacaktır.

Kampanyadan kazanılan nakit iade tutarları 8 Temmuz 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 250 TL ödül kazanabilir.