Ekonomi

Bonus kredi kartı sahiplerine alışveriş müjdesi Özdilek’ten geldi! Alışveriş harcamalarına 50 TL hediye edilecek!

Alışveriş ihtiyaçlarını gidermek artık halkın her kesimi için cep yakan bir hale geldi. Alım gücünün giderek azalması ve 2022 yılında yükselen enflasyon halkın en büyük problemleri arasında yer alırken, çeşitli mağaza, marka ve marketlerde de ekonomide görülen bu depremlere karşı kampanya yarışları başladı. Vatandaşların alışveriş ihtiyaçlarını giderirken bütçelerine uygun fırsatları değerlendirebilmeleri için kampanyalarını sunan mağazalara bu kez de Özdilek marketler eklendi. Özdilek marketlerde, Bonus kredi kartı sahipleri yapacakları 400 TL ve üzeri alışverişlere karşılık 50 TL bonus kazanabilecek. Ayrıca kampanyada taksitle ödeme seçeneği de yer alacak. İşte detaylar…

50 TL Bonus’a Ek 8 Taksit İmkanı

Özdilek marketlerde, Bonus kredi kartı sahiplerine özel 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kazanma şansı bulunuyor. Söz konusu kampanyaya katılmak isteyenlerin 26 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında katılım göstermeleri gerekiyor. Ayrıca kampanya dahilinde isteyenler, alışverişlerdeki ödemelerini peşin fiyatına 8 taksitle de yapabiliyor.

Özdilek Alışverişlerinde 50 TL Bonus

26 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Özdilek hipermarketlerden, Bonus kredi kartı ile tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus veriliyor. Kampanyaya katılım göstermek isteyen vatandaşların “OZDILEK” yazıp 3340’a SMS göndermesi ya da BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden kart bilgilerini girerek, ilk alışverişten önce kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. Kampanyaya katılım gösterilmeden önce yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmiyor.

50 TL Bonus Kampanyasında Detaylar

Kampanyaya SMS yolu ile katılım göstermek isteyenlerin Garanti BBVA’da kayıtlı cep telefonu numarası üzerinden SMS göndermesi gerekiyor. Ayrıca kampanyada kazanılan bonus’lar, 15 Temmuz – 15 Ağustos 2022 tarihleri arasında kullanılabiliyor ve kullanılmayan bonus’lar 16 Ağustos 2022 tarihinde geri alınıyor. Kampanyaya Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business, Bonus Business American Express ve Easy kartlar dahil ediliyor.