Ekonomi

İşyerine POS cihazını Akbank’tan alanlara, 6 ay boyunca yüzde 0 komisyon ve ücretsiz POS fırsatı sunuldu!

Bankalar müşteri portföylerini ve sayılarını artırmak için dönemsel olarak çeşitli kampanyalar düzenliyor. Banka müşterilerinin en sık kullandığı bankacılık hizmet ve ürünlerine göre düzenlenen bu kampanyalar, öte yandan bireysel müşterilerin yanı sıra işletmeler için de düzenleniyor. İşletme sahibi olanlar, iş kurmak isteyenler ve bununla birlikte bankalarla çalışacak olanlar için Akbank, benzersiz bir kampanya sunuyor. Akbank’ın “Yeni Üye İşyeri Kampanyası – POS Geldin” kampanyasında, Akbank komisyonsuz POS sağlıyor. 6 ay boyunca 10 bin TL’ye kadar, üye işyerinden yapılan tek çekim işlemlerde Akbank komisyon almıyor ve bununla birlikte POS ücreti muafiyet fırsatı da sunuyor. İşte detaylar…

Akbank’tan Yeni Üye İşyerlerine Yüzde 0 Komisyon Kampanyası

Akbank, bireysel müşterileri için sunduğu birçok kampanyası ile uzun yıllardır tüm dikkatleri çekmeyi başardı. Bu kez de Akbank, üye işyerleri için sunduğu POS kampanyası ile dikkatleri çekti. Akbank yeni üye işyerleri için “POS Geldin” kampanyası sunuyor. Söz konusu kampanyada Akbank, 6 ay boyunca 10 bin TL’ye kadar üye işyerinden yapılan tek çekim işlemlerden %0 komisyon alıyor ve ayrıca POS ücreti muafiyeti fırsatı da sunuyor. İşyeri açmayı düşünenler, kendi işini kurup hangi bankalarla çalışacağını düşünenler ve halihazırda var olan işletmeleri için yeni bankalarla anlaşma sağlayacak olanlar bu kampanyayı yakından araştırıyor.

Kampanya Detayları

Akbank’ın sunduğu söz konusu kampanyada katılımcı sınırı bulunuyor ve yalnızca ilk 5.000 katılımcı bu kampanyadan yararlanabiliyor. Ayrıca kampanyaya katılmak isteyenlerin Akbank Mobil üzerinden sadece Mobil ve Sabit POS’lar için üye işyeri başvurusu kabul ettiğini bilmesi gerekiyor. Kampanya dahilindeki ücretsiz POS hizmeti; Mobil, Yazarkasa POS (ÖKC), Sabit ve Cebe POS için geçerli oluyor. Ayrıca kampanya dahilindeki tek çekimde 10 bin TL’ye kadar sunulan %0 komisyon fırsatı, işlemin 10 bin TL’yi aşması durumunda %1,79 olarak belirleniyor. Yalnızca yeni üye işyerleri için bu kampanya sunuluyor.