Ekonomi

Ses getiren yakıt kampanyasında son 1 gün! Kampanyaya katılana 500 TL yakıt harcaması hediye!

Akaryakıt fiyatlarında görülen yüksek oranlı zamlar sonrasında vatandaşlar alternatif arayışını hızlandırdı. Bu noktada birçok banka ve yakıt istasyonu, duyurdukları kampanyalar ve avantajlı fırsatlarla vatandaşlara bütçelerine uygun alternatifler sunmaya başladı. Birçok banka ve istasyondan bu kapsamda çeşitli kampanyalar gelirken, son yılların en çok ses getiren kampanyalarından biri ING Bank ve Petrol Ofisi işbirliğinden geldi. ING Bank bireysel kredi kartı sahipleri, Petrol Ofisi’nden yakıt harcaması sözü verdiğinde 1 aylık yakıtı ING Bank karşılıyor. ING Bank söz konusu kampanya dahilinde, kampanya katılımcılarına 500 TL hediye ediyor. İşte detaylar…

ING Bank’tan 500 TL Yakıt Harcaması Hediye

ING Bank, ING bireysel kredi kartı ile 12 aylık, ayda 500 TL Petrol Ofisi’nden yakıt harcaması sözü verenlere, anında 500 TL hediye ediyor. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, harcama sözü verdikten sonra Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden “Öde-Geç” sistemi ile yakıt harcaması yapması ve bu harcamayı kampanya dahilinde 12 ay boyunca devam ettirmesi gerekiyor. Kampanya devam ederken, ilerleyen aylarda harcama yapılmaması halinde, kampanyadaki hediye, kart ekstresine borç olarak yansıtılıyor.

“PO Aylık Yakıtınız Bizden”

Söz konusu kampanyaya katılım gösterip, 500 TL hediyeyi alıp ilk ay harcama yapmayanlar için kampanya bir sonraki aydan itibaren otomatik olarak başlamış kabul ediliyor. ING Bank söz konusu kampanyayı ilk 5.000 kişi ile sınırlı tutuyor ve kampanyaya son katılım 1 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilebiliyor. Kampanyaya yalnızca ING Bireysel kredi kartı sahipleri katılım sağlayabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyenler başvuruda bulunduktan sonra ING Bank, kredi kartı sahiplerinin hesabına anında “PO Aylık Yakıtınız Bizden” açıklaması ile 500 TL yatırıyor. Ancak bu kampanyada ödemelerin Petrol Ofisi istasyonlarında “Petrol Ofisi Öde-Geç” sistemi ile yapılması gerekiyor.