Ekonomi

HSBC alışverişlerinizi kazançlı hale getiriyor! Yapılan harcamalara karşılık 180 TL hediye edilecek!

Bankalar arasındaki kampanya rekabeti gün geçtikçe hızlanmaya devam ediyor. Vatandaşlar, alışverişlerini ertelemek durumunda kalmış olsa da temel ihtiyaç harcamalarını ertelemek mümkün olmuyor. Bu nedenle de harcama yapmak durumunda kalan vatandaşlar, bu alışverişlerden bir kazanç sağlayıp sağlayamayacaklarının yollarını arıyor. Birçok banka alışveriş bazlı kampanyasını duyururken, bu kampanyalara bir yenisi de HSBC’den eklendi. HSBC, 350 TL ve üzeri alışverişlerde 180 TL değerinde MilPuan hediye ediyor. Kampanyadan kimler, nasıl yararlanabilecek? Kampanya şartları neler? İşte detaylar…

HSBC’den 180 TL MilPuan Kampanyası

HSBC Premier Miles müşterileri, 13 Mayıs – 20 Haziran 2022 tarihleri arasında, farklı günlerde ve tek seferde HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile yapacakları 350 TL ve üzeri harcamalarından kazanç sağlayabiliyor. Aynı gün içinde yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahili edilirken, müşterilerin her ikinci 350 TL ve üzerindeki alışveriş harcaması da kampanya kapsamında sayılıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, bankadaki kayıtlı numaralarından “ÖDÜL” yazıp 4477’ye SMS göndererek katılım sağlayabiliyor.

MilPuan’lar Ne Zaman Yükleniyor?

 

Söz konusu kampanyada HSBC Premier Miles kredi kartları ile yapılan alışverişler kabul ediliyor ve her müşteri bu kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabiliyor. Ek kart harcamaları asıl karta yansıtılırken, kampanyaya katılım gösterenler koşulları kabul etmiş sayılıyor. Kampanyada kazanılan MilPuan’lar, 24 Haziran 2022’de kartlara yükleniyor. Ayrıca bu kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemiyor.

Kampanya Detayları ve Koşulları

HSBC Premier Miles müşterilerine özel olarak sunulan bu kampanya dahilinde yapılan alışverişlerin iade ya da iptal edilmesi halinde, MilPuan’lar geri alınıyor, eğer MilPuan’lar kullanılmışsa da bu tutar kredi kartına borç olarak yansıtılıyor. Kampanyaya otomatik fatura ödemeleri ve ön ödemeli kartlarla yapılan harcamalar dahil edilmiyor.