Ekonomi

SHELL’de yapacağınız yakıt alışverişlerine 40 TL indirim! Kampanya duyuruldu, son gün 30 Haziran!

Son dönemlerde duyurduğu akaryakıt kampanyaları ile tüm araç sahiplerinin dikkatini çekmeyi başaran ING Bank, 500 TL’lik aylık yakıt kampanyasının ardından yepyeni akaryakıt kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıktı. Bir önceki kampanyada katılım tarihi geride kaldı ve o kampanyaya katılamayanlar için ING Bank yeni kampanyasını duyurdu. ING Bank kredi kartı sahipleri, Bonus üyesi SHELL istasyonlarından yapacakları akaryakıt alışverişleri karşılığında 40 TL indirim kazanabiliyor. ING Bank ile SHELL işbirliğinde sunulan kampanyadan 40 TL indirim kazanmak için ne yapmak gerekiyor? İşte kampanya detayları ve şartlar…

ING Bank’tan 40 TL Yakıt İndirimi

ING Bank ile SHELL istasyonları ortaklığında sunulan kampanya dahilinde 40 TL yakıt harcaması indirimi kazanmak mümkün. Söz konusu kampanya dahilinde, 16 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında, Bonus üyesi olan SHELL istasyonlarından farklı günlerde 4 defa 200 TL ve üzeri yakıt harcaması yapanlar, 40 TL indirim kazanıyor. Ancak söz konusu kampanyadan indirim kazanmak için bu kampanyaya katılım gösterilmesi gerekiyor.

Hangi Kartlar Kampanyaya Dahil?

ING Bank’ın SHELL işbirliğinde sunduğu 40 TL indirim kampanyasından yararlanmak isteyenlerin “SHELL” yazıp 2205’e SMS göndermesi gerekiyor. Söz konusu kampanyada ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart harcamaları geçerli olurken, ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart, kampanyaya dahil edilmiyor.

Kampanyada Kazanmak İçin Ne Yapmalı?

ING Bank’ın Bonus üyesi SHELL istasyonlarında geçerli kampanyasında sunulan 40 TL indirim, 8 Temmuz 2022 tarihine kadar ilgili müşteri kartlarına yansıtılıyor. Her müşteri söz konusu kampanyadan en fazla 40 TL indirim hakkı kazanabiliyor. Kampanyadan indirim hakkının kazanılabilmesi için harcamaların Bonus üyesi SHELL istasyonlarından ve mutlaka Garanti BBVA POS cihazı üzerinden yapılması gerekiyor.