Ekonomi

Herhangi bir yakıt istasyonundan yapacağınız alışverişte Burgan Bank 100 TL iade ediyor!

Akaryakıt harcamaları gün geçtikçe araç sahiplerini daha fazla zorlamaya başladı. Döviz kurlarında yaşanan sert yükselişle birlikte dolar kurunun 18,40 TL seviyesine kadar ulaştığı 2021 yılının son çeyreğinde yükselen akaryakıt fiyatları, 2022 yılında hızla artan enerji fiyatları ve enflasyon ile birlikte bu yükselişini sınırlamadı ve artış devam etti. 25 lira seviyelerine gelen akaryakıtın litre fiyatlarından sonra araç sahipleri de bankaların ve yakıt istasyonlarının düzenlediği cazip kampanyaları araştırmaya koyuldu. Söz konusu kampanyaların en güçlülerinden biri de Burgan Bank’tan geldi. Burgan Bank, ON’lu olan yeni müşterilerine özel olarak, herhangi bir yakıt istasyonundan yapılan harcamalara karşılık 100 TL iade veriyor. İşte detaylar…

ON’lu Müşterilere 100 TL Yakıt Harcaması İadesi

Burgan Bank’ta ON Hesap açanlar, akaryakıt harcamalarında 100 TL iade kazanıyor. ON’lu olan Burgan Bank müşterileri, ON banka kartı ile istedikleri akaryakıt istasyonundan 500 TL ve üzeri yakıt harcaması yaptığında 100 TL iade hakkı alıyor. ON mobil uygulamasını telefonuna indirip, uygulama üzerinden müşteri olanlar bu adımları tamamladıktan sonra kampanyaya dahil olabiliyor.

Kampanya Detayları

Burgan Bank’ın ON’lu olan müşterileri için sunduğu 500 TL ve üzeri, herhangi bir akaryakıt istasyonundan yapılacak olan alışverişlere iade kampanyasında harcama için tek gün sınırlaması da bulunmuyor. Müşteriler, 500 TL’lik yakıt alışverişlerini Haziran ayı sonuna kadar gerçekleştirebiliyor. Mevcutta ON müşterisi olanlar ise kampanyaya katılamıyor. Kampanyaya tüm akaryakıt istasyonları dahil ediliyor.

Kampanyada İadeler Ne Zaman Yatırılıyor?

Burgan Bank’ın sunmuş olduğu kampanyada bir müşteri en fazla 100 TL iade alabiliyor ve 100 TL’lik iadeler, açık olan ON hesaba, 5 Temmuz 2022 tarihine kadar yatırılıyor. Söz konusu kampanyadan, 12 Mayıs 2022 sonrasında ON’lu olan müşteriler yararlanabiliyor.