Gündem

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel fiziğiyle ortalığı beşik gibi salladı! Havva Öztel’in güzelliği akılları başlardan aldı!

Ünlü ve genç şarkıcı Aleyna Tilki, son dönemlerde peş peşe piyasaya sürdüğü şarkılarıyla gündemin en çok konuşulan isimleri arasında yer almaya devam ediyor. Son olarak ünlü şarkıcı “Aşk Ateşi” isimli parçasıyla piyasayı sallarken, yeni parça için düzenlenen gecede Aleyna Tilki’den çok annesi Havva Öztel’in verdiği pozlar konuşuldu. Ünlü ve genç şarkıcının annesi Havva Öztel, daha önce sosyal medya pozlarıyla magazin ve sosyal medya gündeminde birçok kez deprem etkisi yaratmıştı. Ünlü şarkıcının annesi Öztel, bu kez de kızının yeni şarkısı için düzenlenen gecede verdiği pozlarla akılları başlardan aldı. Havva Öztel yeşil elbisesi ve fiziğiyle herkesi büyüledi. İşte detaylar…

Geceye Damgasını Vuran İsim Aleyna’nın Annesi Oldu

2000 doğumlu ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, son yıllarda parlayan yıldızıyla en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Cevapsız Çınlama parçasıyla adını geniş kitlelere duyurduktan sonra Sen Olsan Bari parçasıyla büyük çıkış yakalayan Aleyna Tilki, son olarak “Aşk Ateşi” isimli şarkısıyla piyasayı salladı. Tilki’nin yeni şarkısı için düzenlenen geceye damgasını vuran kişi ise yeşil elbisesi ve düzgün fiziği ile annesi Havva Öztel oldu.

Havva Öztel Pozlarıyla Çok Konuşuldu

Yaptığı yeni reklam şarkısıyla gündeme gelen Aleyna Tilki, eğlenceli gecede sürekli dans etmesiyle, kıpır kıpır halleriyle dikkatleri çekerken, Havva Öztel güzelliğiyle ve fiziğiyle geceye damgasını vurdu. Kızlarıyla yan yana gelerek pozlarını veren Havva Öztel’in pozlarını görenler, kızları ile annelerini kıyasladı. 44 yaşındaki Havva Öztel’in güzelliği yine en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Yeşil Elbisesi ve Fiziği Gündem Oldu

Geçtiğimiz günlerde Alaçatı tatilinden pozlarını paylaşarak dikkatleri çeken Havva Öztel, beyaz elbiseli paylaşımıyla adeta mest etmişti. Güzelliğiyle dikkatleri çeken Havva Öztel, bu kez de kızlarıyla birlikte poz verdi, Öztel’in yeşil elbisesi ve fiziği gündeme oturdu. Öztel’in pozlarını görenler “Maşallah kızların kadar güzelsin” yorumlarında bulundu.