Editörün SeçtikleriEkonomiGündemİş İlanlarıKamu PersonelleriPersonel Alımı

Türk Kızılayı daimi işçi alımı ilanı yayımlandı! Başvurular başladı: Çok sayıda şehirde çok sayıda personel alımı yapılıyor

Her ilden başvuru kabul edecek olan ve Türkiye’nin pek çok ilinde açık kadrosu bulunan Türk Kızılayı yeni personel alımı ilanları yayımlandı. Bu noktada Haziran ayı içinde personel alımı yapılacağı ifade edildi. Başvuru tarihleri ve müracaat adresi gibi detaylar da Türk Kızılayı tarafından paylaşıldı ve söz konusu personel alımı başvurularının 20 Haziran’da sona ereceği bildirildi.

Yönetici asistanı pozisyonu baz alındığında detayları kamuperosneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. Türk Kızılayı tarafından söz konusu personel alımı için aranan nitelikler şöyle aktarıldı:

ARANAN NİTELİKLER

Planlama, organizasyon ve koordinasyon gelişmiş olan kişiler ile çalışmak istediği,

Sözlü ve yazılı iletişim yönü kuvvetli,

İleri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olma,

Söz konusu kişinin toplantı ve görüşmeleri organize etmesi,

Gider raporlarının düzenlenmesini ve ilgili makamlara gönderilmesini sağlayacak Microsoft Office araçlarına iyi bir hakimiyet şartı,

İyi bir zaman yönetimi becerisi,

Yazıcı ile faks makineleri gibi ofis malzemelerini çalıştırabilmek,

Pozisyona uygun en az 5 yıl tecrübe

BAŞVURU DETAYLARI

Türk Kızılayının resmi internet sitesinin kariyer bölümünden diğer iş ilanları da görüntülenebilirken söz konusu ilana başvuruların 20 Haziran’da sona ereceği paylaşıldı. Başvuruları sadece online olarak kabul edecek olan Türk Kızılayı başvuruların mesai bitimine kadar tamamlanması gerektiği da eklendi.

Başvuru ve diğer pozisyonlar için TIKLAYIN.