Gündem

Türkiye’de milyonlarca seveni var! Ünlü rapçi Killa Hakan’dan acı haber geldi: Masakka az önce sosyal medyadan duyurdu

Türkçe rap dünyasının popüler isimlerinden olan Killa Hakan’dan acı bir haber geldi. Almanya’da yaşayan 49 yaşındaki şarkıcının hastanede tedavi gördüğü ve durumunun ağır olduğu belirtildi. Massaka ya da diğer bilinen sahne adlarıyla Murdoc olarak bilinen ve gerçek adı Murat İlhan olan ünlü rapçi, Instagram hesabından dün yaptığı paylaşımda Killa Hakan’ın sağlık durumunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN”

“Selam arkadaşlar. Killa Hakan’ın sağlık durumu hiç iyi değil. Yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin”

Habertürk’te yer alan habere göre; Killa Hakan, koronavirüse yakalandı. Virüs böbreklerine ve akciğerlerine hasar verdi. Şarkıcının bağışıklık sistemi çöktü. Bunun ardından Masakka bir paylaşım daha yaptı ve Killa Hakan’ın komada olduğunu belirtti.

KENDİSİ ŞU ANDA KOMADA

Masakka’nın paylaşımı ise şöyle oldu:

“Killa Hakan bildiğiniz gibi uzun zamandır sağlık sorunları yaşıyordu. Son günlerde durumu ağırlaştı. Şu an hastanede ve durumu kötüleşti. Kendisi şu an komada. Biz Berlin’de yanındayız. Merak edip arayan, soran herkesten Allah razı olsun”