Editörün SeçtikleriEkonomi

Hemen nakit paraya ihtiyacı olanlar baksın! Ziraat Bankası’ndan sevindiren açıklama geldi

Artan nakit ihtiyacı ve fazlalaşan giderler sonrasında vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçları artmaya başladı. Bu kapsamda Ziraat Bankası’ndan nakit paraya ihtiyacı olanları sevindiren önemli bir açıklama geldi. Nakit paraya ihtiyacı olanlara uygun faiz oranı ile kredi verileceği belirtildi. İşte merak edilen detaylar..

Herkesi yakından ilgilendiren açıklama Ziraat Bankası resmi web sayfası üzerinden yapıldı. Banka yaptığı açıklamasında bütün ihtiyaçlarınız için 36 aya kadar vade imkanı ile tüketici kredisi kullanılabileceğini ve uygun ödeme seçenekleri sunulacağı belirtildi.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.

50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri olan krediler için 24 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

ZİRAAT BANKASI 10 BİN TL KREDİ

Ziraat Bankası resmi web sayfası üzerinden yapılan hesaplamaya göre 10 bin TL tutarında tüketici kredisi çekilmesi halinde aylık 401 TL taksit ödeneceği ve faiz oranının yüzde 1,79 olacağı açıklandı.

TÜKETİCİ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuru Formu,

Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,

Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,

Şubece istenebilecek diğer belgeler