Editörün SeçtikleriEkonomi

18 yaş üstüne bayram öncesi müjdesi geldi! 15 Haziran’a kadar başvuranlara faizsiz 5 bin TL verilecek!

Bayram öncesinde 2 bankadan müjde gibi haberler peş peşe geldi. Gelen son dakika haberine göre bayram öncesinde 18 yaş üstünü tamamlayanlara faizsiz 5 bin TL verileceği açıklandı. Detaylar ve açıklamalar haberimizde

İki banka tarafından herkesi  heyecanlandıran açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada faizsiz bir şekilde 5 bin TL verileceği duyuruldu. Başvuruların 15 Haziran tarihine kadar devam edeceği ifade edilirken, başvuruların telefon üzerinden de yapılabileceği açıklandı.

BAYRAM ÖNCESİNDE GÜZEL HABER GELDİ

Kurban Bayramı’na neredeyse 1 ay süre kala başlatılan kampanyaya çok sayıda vatandaşın başvuru yaptığı belirtildi. Bayram öncesi artacak olan harcamalara destek olacak faizsiz kredi için 2 banka duyuru yaptı.

BAŞVURULAR CEP TELEFONU ÜZERİNDEN YAPILABİLECEK

Başvuruda bulunmak isteyenler için cep telefonu üzerinden de başvuru yapılabileceği belirtildi. Yapı Kredi’nin ve Garanti BBVA’nın bayram öncesi başlatmış olduğu kampanyaya cep telefonu ile katılabileceksiniz.

GARANTİ BANKASI

Açıklama yapan bankalardan biri Garanti BBVA oldu. Banka açıklamasında 15 Haziran tarihine kadar başvuruların yapılabileceği ifade edilirken, “Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımını izleyerek ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşterilerimiz kredi kartı başvuruları onaylandığında faydalanabilir” ifadelerine yer verildi.

YAPI KREDİ

Bir diğer açıklama da Yapı Kredi tarafından geldi. Banka 5 bin TL faizsiz kredi için yaptığı açıklamasında, “Hızlı nakit ihtiyaçlarınız için 5000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans fırsatı Yapı Kredi’de” ifadelerini kullanırken, başvuru için son tarihin 15 Haziran olduğu belirtildi.