Genel

Sürpriz Ziyaretin Sebebi Belli Oldu! Önümüzdeki Aylarda Baba Olacak Barış Arduç’u Eski Partneri Ziyaret Etti! Burcu Biricik’ten Sürpriz!

2019 yılında Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Kuzgun dizisinin eski iki başrol oyuncusu bir araya geldi. Büyük bir beğeni ile takip edilen Kuzgun isimli dizide rol arkadaşı olan Barış Arduç ve Burcu Biricik yakın arkadaş olmuş, Barış Arduç’ın eşi Gupse Özay da bu arkadaş grubuna dahil olmuştu. Burcu Biricik, geçtiğimiz günlerde Barış Arduç ve Gupse Özay çiftine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirmişti. Sürprizin nedeni belli oldu.

 Uyumları ile Dikkat Çekmişlerdi

Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun isimli dizide buluşan Burcu Biricik ve Barış Arduç ikilisi oldukça başarılı bir oyunculuk performansı ortaya koymuş ve gösterdikleri ekran partnerliği ile büyük sempati toplamışlardı.

İkilinin iyi performansına rağmen istediği reytinglere ulaşamayan dizi, uzun soluklu yapımlar arasında yer alamadı. 2 sezon boyunca sevenleri ile buluşan dizide 21 bölüm çekildi. Ancak 21. Bölümün yayınlanmasının ardından, yapımcılar diziyi devam ettirmeme kararı aldı.

Bu süre boyunca rol aldıkları dizide uyumlu oldukları gözden kaçmayan Barış Arduç ve Burcu Biricik, o dönemde Gupse Özay’ın da dahil olması ile birlikte yakın bir arkadaş grubu oldular.

 Sürpriz Ziyarete Geldi!

Kuzgun isimli dizinin devam etmemesi ile birlikte rol arkadaşlıkları bozulan ikilinin arkdaşlığı bozulmadı. Barış Arduç, Alparslan Büyük Selçuklu isimli dizide isminden söz ettirirken, Burcu Biricik ise Camdaki Kız isimli yapımda oldukça başarılı bir performans sergilemekte. Yoğun iş hayatlarına rağmen iki arkadaş birbirine vakit ayırmaktan geri kalmıyorlar.

Birkaç ay sonra ilk çocuğunu kucağına almaya hazırlanan çifte Burcu Biricik’ten sürpriz bir ziyaret geldi. Barış Arduç ve Gupse Özay’ı tebrik etmek isteyen ünlü oyuncu, çifti evinde ziyaret etti.