İş İlanları

İSBAK KPSS’siz personel alım ilanını yayınladı! Başvuran 15.000 TL maaş ile çalışmaya başlayacak! Başvuru için son gün ne zaman?

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyetini sürdüren İstanbul Bilişim ve Akıllı kent Teknolojileri İSBAK aracılığı ile kamu personel alımı ilanı yayınlandı. KPSS şartı bulunmadan kurum dışı kamu işçi alımı ilanına başvuruda bulunulabilecek.

İSBAK İŞKUR aracılığı ile istihdam edilmek üzere 5 yeni personel alımı yapacak. Duyurusu, şartları ile beraber ayrıntılı bir şekilde paylaşıldı. 15.000 TL maaş ile işbaşı yapacak olan en az lisans mezunu adaylar başvuru sürecinde değerlendirmeye alınacak. KPSS şartı aranmadan 6 Mayıs tarihinde yayınlanmış ilana başvuru süreci devam ediyor.

Başvuru Yapılabilecek Pozisyonlar Nelerdir?

İSBAK tarafından yayınlanan ilanda kurum içi olarak yapılacak atama 5 sözleşmeli eleman alımı ile doldurulacak. Kapsamda başvuru yapılabilecek alanlar arasında Gömülü Yazılım Uzmanı/Uzman yardımcısı, ERP Yazılım Uzmanı ve Uzman Yardımcısı olacak şekilde açık bulunuyor. Başvuru için İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sayfası üzerinden ilan takip edilebilecek.

Başvuru Şartları Belli Oldu!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi aracılığı ile İSBAK devlet personeli alım başvurusu için belirli bir başvuru şartlarının karşılanması gerekecek. Bunlar arasında şunlar yer alıyor:

  • Gömülü Sistem Analizi ile ilgili Bilgi Teknoloji prensiplerine sahip olan
  • Başvuru sırasında erkek adayların askerliğini tamamlamış olması
  • Elektrik elektronik, Elektronik haberleşme, Bilgisayar gibi mühendislik alanlarından birinden mezun olmak şartı

ERP Yazılım Uzmanı/ Uzman yardımcısı başvurusu için gerekli belgeler:

  • MS SQL Coldfusion konularına hakim olmak
  • Bilişim sistemleri üzerine gerekli eğitimleri almış ve sertifikaya sahip olmak
  • Mülakata çağrılacağı sırada kişinin mezun olduğu branşa yönelik lisans diploması olmalı
  • Kişinin İstanbul’da Avrupa ya da Anadolu Yakasında yaşıyor olması

Başvurunun Son Günü Ne Zaman?

İlana başvuruda bulunmak isteyen adayların İstanbul belediyesi kariyer sitesi üzerinden online olarak işlemlerini tamamlaması gerekecek. Adaylar 30 Haziran tarihine kadar iş başvuru sürecini gerçekleştirebilecek.