Gündem

Hande Erçel mutluluğu son buldu! Büyük aşkı Kaan Yıldırım’ın ihaneti ile yer yerinden oynadı! Güzel ünlü bakın ne yaptı?

Ünlü oyuncu Hande Erçel’e mutluluk çok görüldü. Özel hayatı ile ilgili sürekli gündeme gelen ünlü oyuncu uzun ve çalkantılı süren Kerem Bürsin ile olan ilişkisini kısa bir süre önce noktalamıştı. Ardından bir dijital platformda bir araya geldiği oyuncu arkadaşı Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularıyla ismi gündem oldu. Kısa süre önce beraberlikleri başlayan ikili arasındaki ilişkiyi aile dostunun ihaneti bitirdi.

İhanet Delili: Aynı Tatil Mekanında Paylaşım Olay Oldu!

Magazin basınına bomba gibi düşen bu iddia için taraflardan herhangi bir paylaşım yapılmadı. Hande Erçel ile ilişkiye başlayan Kaan Yıldırım aile dostu olarak bilinen Tuğçe Açıkgöz ile Hande Erçel’i aldattığı iddiası şok etkisi yarattı. İkilinin aynı zamanlarda kendi Instagram hesapları üzerinden aynı tatil bölgesi paylaşımları bu iddiaları daha da güçlendirdi.

Mutlu Birlikteliğe İhanetin Gölgesi Düştü!

Hande Erçel “Sen Çal Kapımı” dizisi ile popülerliğini daha da kanıtladı. O dönemde başrollerini paylaştığı diziden partneri Kerem Bürsin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Kısa bir süre önce ayrılma kararı alan çift yollarını ayırdı. Aradan çok zaman geçmeden Halka dizisinde rol aldığı arkadaşı Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açtı. Mutlu birliktelikleri devam ederken ihanet haberi aşıklara gölge düşürdü.

İhanetin Pozları Sosyal Medyayı Salladı!

İhanet iddiaları üzerine Hande Erçel tarafından sorulan sorulara yönelik herhangi bir açıklama gelmedi. Kaan Yıldırım geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve bu paylaşım aşk iddialarını daha da kuvvetlendirdi.

Aile Dostu İhanet İddialarını Odağı İsim Bakın Kimmiş?

Yaz tatilini başlatan ünlü oyuncular soluğu tatilde aldı. Kaan Yıldırım ihanet iddialarına konuk olan Tuğçe Açıkgöz ile aynı mekandan tatil paylaşımı yaptı. Yapılan bu paylaşımlara takipçileri Hande Erçel ile ilişkisini bitirdi yorumları getirtti. Aralarında yaşanan ihanet iddiasını da paylaşımlar daha da kuvvetlendirdi.

Tuğçe Açıkgöz, 1993 doğumlu Türk oyuncu ve radyo sunucusu. İstanbul Şehir Tiyatrolarında asistan olarak görev alıyor.