Gündem

Yasak Elmanın oyuncusu güzelliği ile herkesi büyüledi! Ünlü Oyuncu Eda Ece paylaşımı ile hayranlarını mest etti!

19 Mart 2018 yapımı Yasak Elma dizisi ilk defa FOX TV’de yayınlanmaya başlamıştı. 5.sezonunu tamamlayan dizi başrollerinde yer alan Eda Ece güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü oyuncu Instagram hesabı üzerinden paylaştığı karelerle hayranlarını mest etti.

Ay gibi Parladı!

Yasak Elma dizisi Fox TV’de 5 sezon boyunca severleri ile gündeme geldi. Dizi içerisinde bol entrika sahnelerine konu olan olaylar izleyeceği her hafta ekrana kitledi. Oyuncu kadrosu ile de oldukça sevilerek takip edilen dizide Eda Ece, Yıldız karakterini canlandırıyor. Yasak Elma dizisi sayesinde daha çok ön plana çıkan ve tanınmaya başlanan Eda Ece her hareketiyle sosyal medyada takip edilmeye devam ediyor. Son dönemlerde sosyal medya hesabı üzerinden verdiği pozlarla görenleri şaşırtıyor ve hayranlarını mutlu ediyor.

Tatil Pozları Herkesi Büyüledi!

1990 doğumlu Eda Ece ilk oyunculuk deneyimini Pis Yedili dizisiyle başlatmıştı. Yasak elma dizisi oyunculuğuna daha büyük bir ünü kattı. Dizi sezona girdiğinde sosyal medya hesabı üzerinden tatil pozları paylaşmaya başladı. Güzelligi ile bir kez daha akılları baştan aldı.

Kariyer ve Aşkta da Güzelliği Kadar Ön Planda

Eda Ece’nin kariyer yaşantısındaki bu hızlı yükseliş aşk hayatında da devam ediyor. Ünlü basketbolcu Buğrahan Tuncel ile sevgili olan Eda Ece’nin aşk hayatını da yakından takip ediliyor. Her ne kadar ikili paylaşımlarını çok nadir yapsa da sürekli olarak ayrılık haberleri ile gündeme bomba gibi düşüyor. Ardından aralarında herhangi bir problem olmadığına dair açıklamalarla durum netleştiriliyor. Güzel oyuncu son yaptığı paylaşıma görenler tekrar dönüp baktı.