Genel

Burcu Biricik İntikamını Aldı! Enis Arıkan, Kıbrıs Dönüşünde Burcu Biricik’in Hedefi Oldu!

Camdaki Kız dizisi geçtiğimiz sezona damgasını vurmuş ve Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olmuştu. Gerçek bir hayat hikayesini konu alan dizi, Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun sevilen romanı ile aynı adı taşıyor. Dizinin konusu kadar, oyuncu kadrosundaki usta isimler ile de dikkat çekiyor. Kıbrıs’a tatile giden dizi ekibinin sosyal medya paylaşımları ilgi çekerken, Burcu Biricik’in ‘intikamı’ ise takipçilerini güldürdü.

Camdaki Kız En Başarılı Dizilerden Biri Oldu!

Başrollerinde Burcu Biricik, Selma Ergeç, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Nur Sürer, Hande Ataizi ve Enis Arıkan’ın paylaştığı Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında bu hafta 46. Bölüm ile sevenlerinin karşısına çıktı. Burcu Biricik’in hayat verdiği Nalan karakterinin başına gelenler izleyicileri hüzünlendirirken, sürükleyici hikaye dizi severlerin takdirini topladı.

Sezon boyunca eğlenceli vakit geçiren dizi ekibi, kış mevsiminde yapılan çekimlerde zor durumlarda kalmışlardı. Oyuncuların battaniye altından attıkları fotoğraflar, sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Gerek kamera karşısında gerek ise kamera arkasında büyük bir özveri ile çekilen dizi, yaz aylarının gelmesi ile çekimlere ara verdi. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği dizi yaz tatiline çıkarken, yapımcılar, dizi çalışanlarına bir sürpriz yaptı ve onları Kıbrıs’a tatile götürdü.

 İntikamını Dönüş Yoluna Sakladı!

3 günlük Kıbrıs tatiline dizi ekibinin neredeyse tamamı katıldı. Oyunculuğu yanı sıra sosyal medya fenomeni de olan Enis Arıkan ise tüm tatili takipçileri ile paylaştı. Oyuncu arkadaşlarını bazen gizlice kameraya alan Enis Arıkan’ın paylaşımları büyük ilgi gördü. Özellikle dizi oyuncularının uyurken çektiği fotoğraflar ise takipçilerin gülmelerine neden oldu.

Uyurken fotoğrafı çekilenlerden biri olan Burcu Biricik ise Enis Arıkan’dan intikamını Kıbrıs dönüşüne sakladı. Dönüş yolunda, Enis Arıkan’ın uyurken gizlice fotoğraflarını çeken Burcu Biricik, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı ve intikamını aldığını söyledi. ünlü oyuncunun bu paylaşımı sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi oldu.