Editörün SeçtikleriEkonomi

Garanti Bankası açıkladı! 2 ay boyunca ücret ödenmeyecek

Garanti Bankası müşterileri için yeni bir açıklama yaptı. Ödemeler aynı gün hesaplara yatırılacağı ve 2 ay boyunca ücretsiz olup, ücret ödenmeyeceği belirtildi. Bütün işyerlerinin Garanti BBVA CepPOS’tan yararlanabilmelerinin önü açıldı. 500 TL’ye kadar olan ödemeler şifresiz yapılabilecek. Detaylar haberimizde

Garanti CepPos uygulamasının artık cep telefonlara ücretsiz bir şekilde indirilerek hemen kullanılmaya başlanabileceği belirtildi. Bu uygulamayı kullanan iş yerleri artık iki ay boyunca fiziki POS’lara ücret ödemesi yapmayacak.

VATANDAŞLAR DAHA ÇOK TEMASSIZ ÖDEMEYİ TERCİH EDİYOR

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Üye İşyeri ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Özgür Altan, yaptığı açıklamasında konuya ilişkin bilgi vererek şunları söyledi:

“Müşterilerimizin gittikçe daha fazla nakitsiz ve temassız ödeme yapmayı tercih ettiğini görüyoruz. Türkiye’de yıllar önce ilk temassız kart ve ilk sanal POS altyapısını sunan kurum olarak, iş yerlerimizin temassız ve hatta fiziksel bir POS cihazı olmadan ödeme almasını sağlayan CepPOS uygulamasını üç yıl önce hayata geçirmiştik. Bugün binlerce üye iş yeri, cep telefonlarına indirerek anında kullanmaya başladıkları CepPOS uygulamasıyla, iş süreçlerinde kolaylık ve verimlilik kazanıyorlar. Gerçekleştirdiğimiz yeni güncelleme sayesinde Android cep telefonlarını temassız POS cihazına çeviren CepPOS ürünümüzü şimdi şahıs şirketi olan iş yerlerimizin de kullanımına açtık. Artık Garanti BBVA üyesi olsun olmasın tüm işletmeler uygulamamızdan yararlanabilecek. Garanti BBVA müşterilerini yeniliklerle buluşturmaya, hayatlarına değer katacak yenilikçi ürün ve hizmetler tasarlamaya devam edeceğiz” dedi.