Gündem

Camdaki Kız Dizisinde Ortalık Karıştı; Muzo Ve Pera Da Olabilir Hayri Ve Nalan Da! “Düğünümüz Var” Paylaşımı Kafaları İyice Karıştırdı!

OGM Pictures imzası ile iki sezondur Kanal D ekranlarındaki yerini alan Camdaki Kız dizisi, bir sezonun daha sonuna geldi. Merak ile beklenen Camdaki Kız dizisinin sezon finali yayına girdi. Fragmanda görülen düğün detayı ise, kafaları bir hayli karıştırdı.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Enis Arıkan, Selma Ergeç, Devrim Yakut, Hande Ataizi ve Tuğrul Tülek gibi isimlerin başrolünü paylaştığı Camdaki Kız dizisi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanarak seyirci karşısına çıkıyordu. 16 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak 47. bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanan Camdaki Kız dizisinin araya oldukça iddialı bir çıkış yapacağı öğrenildi.

Camdaki Kız Dizisi Düğün Sahnesi İle Araya Çıkıyor

Son birkaç aydır heyecan çıtasını daha da yükseğe koymuş olan Camdaki Kız dizisi, görkemli bir sezon finali ile seyircisine veda etmek için tüm hazırlıklarını tamamladı. Cana’nın hamileliğinin Selen ve Feride tarafından sonlandırılmaya çalışıldığı Camdaki Kız dizisinin son bölümünde, Cana’nın hamile olduğunu Gülcihan ve Nalan da öğrenmişti. Pervin ise, Rafet ve Gülcihan’dan intikam almak için Cavit ile iş birliği gerçekleştirmeye karar vermişti. Bu bölümde neler olacağı merakla beklenen Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü ile sezon finaline gideceği öğrenildi. Camdaki Kız dizisinin sezon finaline ilişkin ilk ipucu ise, dizide Selen karakterini canlandıran ünlü oyuncu Selma Ergeç’ten geldi. Kendi Instagram hesabından Enis Arıkan ve Tuğrul Tülek ile bir fotoğraf paylaşan Sema Ergeç, fotoğrafın altına ise; “Düğünümüz var!” notunu ekledi. Düğünün kimin olduğunu tahmin etmeye çoktan başlamış olan Camdaki Kız izleyicisinin aklına ise Muzaffer ve Pera geldi.

Camdaki Kız’ın Eylülde Ekranlara Geri Dönmesi Bekleniyor

Geçtiğimiz yılın sezon sonuna doğru Kanal D ekranlarındaki yerini almaya başlamış olan Camdaki Kız dizisi, bu sene ikinci sezonunun da sonuna geldi. 16 Haziran 2022 Perşembe günü yayınlanacak olan 47. bölümü ile kısa bir molaya çıkacak olan Camdaki Kız dizisinin sezon finali bölümü fragmanını da yayınlandı. Camdaki Kız dizisinin sezon finali fragmanına Nalan’ın Koroğlu ailesine “Oyun bitti!” çıkışı yapması damga vururken, sezon finalinde yer alan düğün sahnesi de şimdiden konuşulmaya başlandı. Kanal D ekranlarına kısa bir mola verecek olan Camdaki Kız dizisi, üçüncü sezon onayını da aldı. Ağustos ayının sonlarında yeniden sete girecek olan Camdaki Kız dizisinin 3. sezonunun eylül ayı itibariyle ekranlarda olması bekleniyor.