Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Yakıt fiyatları 30 lirayı aşınca beklenen haber geldi! Akaryakıt ve otogaza indirim geldi

Bilindiği gibi dolar kuru ve brent petrolün yükselmesinden kaynaklı olarak akaryakıt fiyatlarına zam yapıldı. Benzin fiyatları 29 liraya yaklaşırken motorin fiyatları da 30 lira sınırına dayandı. Bundan dolayı bazı akaryakıt firmaları çeşitli kampanyalar düzenliyor ve puanlar verilerek akaryakıt veya otogaz alımlarında puanlar üzerinden indirim yapılıyor.

GO İSTASYONLARINDAN YENİ KAMPANYA

GO istasyonları tarafından bir kampanya başlatıldı. Bu noktada “GO’nun mobil uygulaması şimdi Google Play ve App Store’da! Hemen indirin, GO’nun kazanç ve ayrıcalıklarla dolu dünyasını keşfedin” ifadelerine yer verildi.

Bunun yanı sıra yapılan duyuruda “Yeni Nesil Yakıt İstasyonu GO’nun mobil uygulaması GO Yakıt şimdi cebinizde!” ifadeleri kullanılarak en yakın GO istasyonunu bulmak, kampanyalardan yararlanmak, kazandığınız GO CARD puanlarını görüntüleyebilmek, hayatınıza hız, fayda ve kolaylık katacak daha birçok özellik için uygulamayı indirmeniz gerektiği paylaşıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Tüm bunlarla beraber yapılan duyuruda GO YAKIT’ı indir, anında 250 puan ve ilk 5 alımda 5 kat puan kazan kampanyasının ayrıntılarına ilişkin şu ifadeler kullanıldı:

Şimdi GO Card’ın tüm özelliklerini cebinize taşıyoruz! Hemen “GO Yakıt” mobil uygulamasını indirin, kartınızı yanınızda taşımaya gerek olmadan tüm işlemlerinizi temassız ve hızla gerçekleştirin.

Neden Mobil GO CARD?

Temassız
Kart taşıma ihtiyacına son
Pratik puan kazanma / harcama
Kolay işlem takibi
Biriken puanları görüntüleme
Anında kullanım

TOPLAM TUTARDAN İNDİRİM

Kazanılan bu puanlar ise bir sonraki alımlarda kullanılabilir. Bu puanlar toplam tutar üzerinden kullanılacak ve indirim yapılacak.

Detaylı bilgiye ise “https://www.goyakit.com.tr/go-tek-tikla-cepte” web adresinden ulaşabilirsiniz.