Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Bugün faizsiz kredi kampanyası başladı! Başvura yapana sıfır faizli 5.000 TL veriliyor: Banka hesaplarınıza yatacak

Garanti Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda faizsiz kredi kampanyasının başladığı bildirildi. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler için de ayrıntılar paylaşıldı. Yapılan duyuruda şubeye gitmeye gerek olmadan kredi kartı başvurusu yapan, başvurusu onaylanması durumun 5 bin TL’ye kadar faizsiz masrafsız kredi fırsatından yararlanabileceği aktarıldı.

FAİZSİZ KREDİ DETAYLARI

Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşterilerimiz kredi kartı başvuruları onaylandığında faydalanabileceği belirtildi ve 30 Haziran’a kadar kampanyanın devam ettiği ifade edildi.

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerektiği herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamayacağı belirtilen duyuruda kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması durumunda faydalanabileceği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın diğer ayrıntıları ise şöyle paylaşıldı:

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.

Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.

Kampanya kapsamında kredi kartı 12-31 Mayıs tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Haziran 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kredi kartı 1 – 15 Haziran tarihleri arasında açılan müşteriler 15 Temmuz 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kredi kartı 16 – 30 Haziran tarihleri arasında açılan müşteriler 31 Temmuz 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 5.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi veBonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

HANGİ KARTLAR DAHİL DEĞİL?

Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.

Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

Kredi kartı başvurusunun 5.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.

Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.