Gündem

Hande Erçel, Can Yaman ile yeni projede birlikte mi rol alacak? Ünlü oyuncu bu soruya sonunda beklenen yanıtı verdi!

Türkiye pazarına açılması uzun bir süredir merakla beklenen ve sonunda 14 Haziran günü Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus platformu, bünyesindeki birbirinden ünlü onlarca isimle ilk haftada tüm dikkatleri çekmeyi başardı. Disney Plus’ın yayaın hayatına başladığı günün gecesinde düzenlenen lansman da tam anlamıyla bir ünlüler geçidine dönüştü. Bu organizasyonda yer alan isimlerden biri olan ünlü ve güzel oyuncu Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisinden sonra Disney Plus ile anlaşma sağladı. Ünlü oyuncunun bir süredir yeni projesinde Can Yaman ile başrollerde yer alacağı konuşuluyordu. Hande Erçel, söz konusu gecede kendisine sorulan bu soruyu yanıtladı. İşte detaylar…

Merak Edilen Soruyu Yanıtladı

Geçtiğimiz yıl Kerem Bürsin ile Sen Çal Kapımı dizisinde 85 bölüm boyunca başrolde yer alan ve bu dizi ile çok geniş kitlelere ulaşan Hande Erçel, öte yandan Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla da adından söz ettirmişti. Geçtiğimiz aylarda Bürsin ile yollarını ayıran ve Instagram’da 29 milyon takipçisi bulunan Erçel’in, yeni projesinde ünlü ve yakışıklı oyuncu Can Yaman ile birlikte rol alacağı konuşuluyordu. Disney Plus bünyesine katılan Erçel, katıldığı organizasyonda kendisine bu yönde gelen soruya verdiği yanıtla dikkatleri çekti.

Can Yaman’la Birlikte Rol Alacak Mı?

Ünlü oyuncu Hande Erçel, Disney Plus lansman gecesinde giydiği siyah mini elbisesi ile tüm dikkatleri çekerken, Erçel’in El Turco dizisinde Can Yaman ile birlikte yer alıp almayacağı da merak ediliyordu. Bir süredir El Turco dizisinde Can Yaman’ın partneri olacağı konuşulan Erçel, kendisine yöneltilen bu soruya karşı “Şu an henüz net bir şey yok. Ama beni çok heyecanlandıran projeler var” yanıtını verdi. Çeşitli senaryoları okuduğunu ifade eden Erçel’in yeni projesi merakla bekleniyor.