Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akaryakıt 30 lirayı aşınca araba sahiplerine müjde! 3 gruba da indirim geldi: Benzin motorin ve LPG’ye indirim yapıldı

Akaryakıt fiyatları yükselmeye devam ediliyor. Son yapılan zamlar sonrasında akaryakıt fiyatları 30 lirayı aştı. Bunun üzerine Petrol Ofisi bir kampanya başlattı ve yakıt alan sürücülerin alışverişleri daha avantajlı hale getirildi. Bu kampanyada 50 TL puan kazanılacak ve bu puan kazanıldıktan sonra yapılacak olan yakıt alımında toplam tutardan 50 TL indirim yapılabilecek. Zaten her yakıt alımı 250 liranın altına inmediği için sürücüler rutin yakıt alımlarını yaptıklarında puan kazanacak. PO tarafından yapılan duyuruda 1 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan kazanılacağı belirtildi.

DAHİL OLAN VEYA OLMAYAN İŞLEMLER

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabileceğiniz belirtilen duyuruda katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabileceğiniz ifade edildi. Ayrıca yapılan duyuruda “İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart)” işlemlerin kampanyaya dahil olduğu aktarıldı. Dahil olmayan işlemler ise şöyle oldu:

“MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi ve Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.”

1 DEFA FAYDALANILIR

Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından Maximum Mobil içinde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılması gerektiği belirtilen duyurunun devamında kampanyadan her gün 1 defa faydalanabileceğiniz aynı gün içinde 250 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz kampanyaya dahil edileceği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar, yalnızca Maximum Mobil’deki Pazarama Araçta Öde içinde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 6 Temmuz 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.