Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss B Memur Alım İlanlarıPersonel Alımı

18 – 40 yaş arası başvurabilecek: Kamu kurumu sürekli işçi alımına başladı! Kadın erkek çok sayıda personel alınıyor

Kamu kurumları İŞKUR üzerinden personel alım duyurularını yayınlamaya devam ediyor. Bu kapsamda gelen bir son dakika haberine göre Et ve Süt Kurumu tarafından yeni bir personel alınacağı duyuruldu. 18 – 40 yaş arasının başvurabileceğinin belirtildiği personel alımında sürekli işçi alımı yapılacağı belirtildi. Detaylar haberimizde

Trabzon Et Kombinası tarafından kadın erkek çok sayıda sürekli işçi alımı yapılacak. En az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği belirtilen personel alımında lise ve ön lisans adayları da başvurabilecek.

KPSS 60 PUAN ŞARTI VAR

Ancak tekniker ve teknisyen kadroları için KPSS 60 puan şartı aranacak. Kasap ve şoför gibi kadrolar için kura işlemi yapılacak. Bütün bu kadrolar için adayların 18 – 40 yaş arası şartını taşıması gerekecek.

HANGİ MESLEKLER İÇİN ALIM YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımında adayların hangi meslekler için alım yapılacağı belirtildi. Buna göre alım yapılacak meslekler şu şekilde:

Şoför: 4 kişi

Kasap: 20 kişi

Diğer teknisyen ve tekniker: 11 kişi

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Başvurular 22 Haziran 2022 tarihinde başlayacak olup 27 Haziran 2022 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını işkur resmi web sitesinden yada Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilir.

Şoför:

Kasap:

Elektrik, Elektrik- Elektronik Teknolojisi (teknisyen ve tekniker)