Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

18-55 yaş arasına müjde: Kamu kurumu aylık 5 bin 500 TL maaşla personel alımı başladı!

İŞKUR üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre kamu kurumu 5 bin 500 TL maaşla personel alımı yapacağını duyurdu. 30 personel alımı için adayların en az ilkokul mezunu olması gerektiği ifade edildi. Çeşitli meslekler için alımlar başladı. İşte merak edilen detaylar..

Alımlar Talas Belediyesi’ne yapılacak. İŞKUR üzerinden yayımlanan son personel alımına göre Talas Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere 5 bin 500 TL maaşla en az ilkokul mezunu 30 kişinin işe alınacağı belirtildi.

HANGİ MESLEKLER İÇİN ALIM YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımında Talas Belediye Başkanlığı’na yapılacak alımlar şu şekilde ifade edildi:

Park Temizlik Personel Görevlisi: 17 kişi

Temizlik Personel Görevlisi: 11 kişi

Beden İşçisi: 2 Kişi

PARK TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI ÇALIŞMA ALANLARI VE ŞARTLARI

En az ilkokul mezunu olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Halka açık olan kamu alanlarında cadde, sokak, meydan, okul, ibadethane, sağlık merkezleri, kamu binaları gibi, yol, kaldırım, bina ve bakım onarım türlerinde işlerde çalışacaktır.

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI ÇALIŞMA ALANLARI VE ŞARTLARI

En az ilkokul mezunu olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Halka açık olan kamu alanlarında cadde, sokak, meydan, okul, ibadethane, sağlık merkezleri, kamu binaları gibi, yol, kaldırım, bina ve bakım onarım türlerinde işlerde istihdam edilecektir.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMI ÇALIŞMA ALANLARI VE ŞARTLARI

En az ilkokul mezunu olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Halka açık olan kamu alanlarında cadde, sokak, meydan, okul, ibadethane, sağlık merkezleri, kamu binaları gibi, yol, kaldırım, kürek, el arabası ve sokak süpürülmesi gibi türlerinde işlerde istihdam edilecektir.

PERSONEL ALIMI MÜRACAAT SÜREÇLERİ VE ZAMANI

Talas Belediyesi personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 21 Haziran 2022 ile 27 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Talas Belediye Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 3 şekilde başvuru yapıyor, İŞKUR e-şube üzerinden, Alo 170 telefon hattı üzerinden veya İŞKUR il hizmet yerleri üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Talas Belediye Başkanlığı 30 Haziran 2022 tarihinde Talas Belediyesi Meclis Salonunda kura çekimi yaparak hak kazanan adayları ilan edilecektir. Hak kazanan adaylar Talas Kayseri adresinde istihdam edilecektir.

İŞKUR İLAN NUMARALARI

Park Temizlik Personeli Alımı İŞKUR İş İlan Numarası: 00006868154

Temizlik Personeli Alımı İŞKUR İş İlan Numarası: 00006868149

Beden İşçisi İŞKUR İş İlan Numarası: 00006868200