Gündem

MasterChef jürisi Somer Şef’ten şok eden “cinsellik” yorumu: İyi yemek yaparsan…

TV 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve 2018 yılından bu yana ekranların en sevilen programlarından biri olan MasterChef Türkiye, son olarak 2021 sezonuyla izleyici karşısına çıktı. Sevilen programın 2022 sezonuna hazırlandığı süreçte, programda yer alan jüri üyeleri sık sık ayrılık iddialarıyla gündeme geldi. Ayrılık iddialarında adı geçen şeflerden 50 yaşındaki Somer Sivrioğlu, bu kez de özel hayatına dair yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Geçtiğimiz dönemlerde MasterChef Türkiye’den bir editör ile aşk yaşamaya başlayan ve 14 yıllık evliliğini sonlandıran Somer Şef, yaptığı cinsellik itirafıyla duyanları, görenleri şaşkına çevirdi. İşte detaylar…

Somer Şef Açıklamalarıyla Gündemde

MasterChef Türkiye programının sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, 14 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu’nu aldatarak gündeme gelmişti. Geçtiğimiz dönemlerde MasterChef Türkiye editörü Pınar Kızılkaya ile eşini aldatan ve ardından Aslı Sivrioğlu ile boşanan Somer Sivrioğlu, şok eden bu gelişmelerin ardından sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkatleri çekmeyi başardı. Ünlü şef, yaptığı paylaşımlar kadar bu kez de katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarla dikkatleri çekti.

Somer Şef’ten “Cinsellik” Çıkışı

Geçtiğimiz gün Hakan Gence’nin programına katılan Somer Sivrioğlu, şöhretin hayatında neleri değiştirdiği sorulduğunda “Şöhret olduğum için mutluyum. Geniş çevrelerin beğenisini ve sevgisini kazanmak çok değerli. Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya da seviliyor. Ancak magazin figürü olacak biri değilim” dedi. Ünlü şefin açıklamaları dikkatleri çekerken, Somer Şef’in yaptığı cinsellik çıkışı herkeste şok etkisi yarattı.

“İyi Yemek Yaparsan…”

Mesleği ile ilgili açıklamalarda bulunan ve yemek yapmayı ve yemeyi bir tutku olarak gördüğünü belirten Somer Şef “Yemek yapmak ruhumu besliyor. Doğru yemek insana müthiş bir haz verir. İyi yemek yaparsan iyi, sekse faydası olur” sözlerini dile getirdi. Somer Şef’in bu sözleri kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.