Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Bir duyuru da Ziraat Bankasından geldi! Bankkart’ı olanlara 500 TL veriliyor: Kartlara yüklenmeye başladı

Ziraat Bankası Bankkart’ın internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda kartı olanlara 500 TL verileceği belirtildi. Banka tarafından yapılan kampanya duyurusunda TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi. Ayrıca yapılan duyuruda kampanyanın 30 Haziran’da sona ereceği ifade edildi.

KART SAHİPLERİNE 500 TL VERİLİYOR

Bankkart ile TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen duyuruda Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri, peşin veya taksitli işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği aktarıldı.

30 HAZİRAN’DA BİTECEK

Kampanya 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilen duyuruda kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabileceği SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerektiği vurgulandı.

Kampanyaya katılımlar alışverişten önce yapılması gerektiği kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı belirtilen duyuruda kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği vurgulandı.

KAMPANYANIN DİĞER AYRINTILARI

Ayrıntılara ilişkin duyurunun devamında ise şu ifadelere yer verildi:

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart liralar 7 Temmuz 2022 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 31 Temmuz 2022 tarihinde geri alınır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya Ön Ödemeli ve Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Yurtiçi ve yurtdışı turlar dahil, tur paketi dışındaki Yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları dahil değildir.