Ekonomi

İş Bankası sınırları zorladı, geri ödemesiz 2.500 TL nakit desteğini başlattı! Başvuruda bulunanlar alabilecek!

Türkiye’de neredeyse tüm bankalar, müşteri portföylerinde emekli maaş müşterilerine en geniş dilimi ayırmak istiyor. Zira emeklilerin aylıkları düzenli olarak devlet tarafından ödeniyor ve bankalar, düzenli maaşları çeşitli işlemlerde değerlendirebiliyor. Bu nedenle bankalar emekli vatandaşların kendilerini tercih etmesi için birçok kampanya ve fırsat programı düzenliyor. Bu programlar arasında ilk sırada ise nakit promosyon ödemeleri yer alıyor. Birçok banka emekli maaş müşterilerine ödediği nakit promosyonlarla dikkat çekerken, İş Bankası bu alanda yaptığı atakla ön plana çıkmayı başardı. SGK ile sağlanan anlaşma kapsamında İş Bankası, emekli maaş müşterilerine geri ödemesiz 2.500 TL’ye kadar nakit ödemesi yapacak. İşte detaylar…

İş Bankası’ndan Karşılıksız 2.500 TL Nakit Desteği

Türkiye İş Bankası, maaşını İş Bankası’na taşıyan emekli vatandaşlara, SGK ile gerçekleştirdiği prtokol kapsamında 2.500 TL’ye kadar nakit ödemesi gerçekleştiriyor. Promosyon desteği olarak sunulan bu ödemenin yanı sıra İş Bankası, Maximum Kart’a aidatsız kullanma fırsatı da sunuyor. Diğer bankalarda olduğu gibi İş Bankası’nda da verilen nakit promosyon desteğinde tutar, emekli vatandaşın aldığı emekli aylığına ve aylık net tutara göre değişiklik gösteriyor.

İş Bankası’nda Promosyon Ödemeleri

İş Bankası, nakit promosyon ödemelerinde maaş tutarına göre ödemeleri şöyle yapıyor:

  • Maaşı 1.499 TL ve altında olanlara 2.250 TL,
  • Maaşı 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 2.375 TL
  • Maaşı 2.500 TL ve üzerinde olanlara 2.500 TL nakit promosyon ödemesi yapılıyor.

Nakit Promosyon Ödemesi Ne Zaman Yapılıyor?

İş Bankası’nın sunduğu nakit promosyon fırsatından yararlanmak isteyen emekli vatandaşların, 3 yıl taahhüt ile maaşlarını İş Bankası’na taşıması ve bununla birlikte nakit promosyon için başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuruda bulunan ve şartları karşılayan emekli maaş müşterileri, 1 defaya mahsus olmak üzere ilk maaş ödemesini takip eden ilk 3 iş günü içerisinde nakit promosyon ödemesini de alabiliyor.