Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Son dakika dolardan tarihi rekor! Az önce resmen açıklandı: 1 Dolar 20 TL gelişmesi!

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, Youtube kanalında yayınladığı videolarla ve sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettirirken en son yaptığı dolar açıklamasıyla da akıllarda kalmayı başardı. Geçer ekonomi hakkında açıklamalar yaparken dolar hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

DOLAR 20 TL OLACAK

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının faiz kararını açıklamasından önce, Selçuk Geçer yeni bir video yayınlayarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Selçuk geçer açıklamalarında doların 20 TL olacağını belirtti ve altın fiyatlarının rekor kıracağını ifade etti.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarında doların 17.80-95 aralığına kadar emin adımlarla ilerleyeceğini belirten Selçuk Geçer şöyle devam etti:

“20 TL’NİN ÜZERİNİ KONUŞMAYA BAŞLAYACAĞIZ”

“Sonra 18 seviyesi kırıldıktan sonra yavaş yavaş 20 TL’nin üzerini konuşmaya başlayacağız. Anormal koşullar devreye girerse zaten hem dolar hem euro hem sterlin hem gram altınla ilgili bambaşka şeyler konuşmaya başlarız.

“DOLAR YÜKSELMEYE DEVAM EDECEK”

Türkiye’de durum bu şekilde ilerledikçe dolar yükselmeye devam edecek. Çünkü değişen bir şey yok. Hatalar, yanlışlar yaparak doğruyu bulamazsınız, nitekim bulamayacaksınız ve günün sonunda dolar yükselmeye devam edecek.”