Gündem

Aleyna Kalaycıoğlu affetmedi, Demet Akalın’ı yerden yere vurdu! Ajitasyon çıkışına çok sert yanıt geldi!

TV 8 ekranlarında şimdilerde All Star sezonu ile izleyici karşısına çıkan Survivor programının 2021 yarışmacılarından biri olan ve yarışmada son dörtlüye kalarak final haftasına giden isimlerden olan Aleyna Kalaycıoğlu, programda sergilediği başarılı performansın yanı sıra magazin gündeminde de sık sık yer alıyor. Aşk hayatı ve özel hayatına ilişkin gelişmelerle adından söz ettiren Aleyna Kalaycıoğlu, bu kez de Demet Akalın ile ilgili söyledikleriyle gündeme geldi. Kalaycıoğlu’nun Akalın hakkında “ajitasyon” ile ilgili söyledikleri, uzun süre magazin gündeminde kalacak gibi görünüyor. İşte detaylar…

Kalaycıoğlu’dan Aleyna Tilki Yorumu

Survivor Türkiye 2021 yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu, Ferit Ömeroğlu’nun Hürriyet’le Cesur Yürek serisine konuk oldu. Burada kendisine gelen sorulara samimi yanıtlar veren Aleyna Kalaycıoğlu, Demet Akalın ile ilgili söyledikleriyle herkesi şaşırttı. Sevgilisi olup olmadığı sorusuna “Hayır” yanıtı veren Kalaycıoğlu, öte yandan Aleyna Tilki’nin yeni Hülya Avşar olup olmadığı sorusuna ise ikisinin çok farklı kişiler olduklarını, Aleyna Tilki’nin çok başarılı olduğunu ancak Hülya Avşar’la kıyaslanamayacağını söyleyerek yanıt verdi.

“Asıl Ajitasyon Budur”

Aleyna Kalaycıoğlu, kendisine gelen “Demet Akalın seninle ilgili geçmiş dönemde ‘Ajitasyona kurban gitti” demişti. Ne hissettin?” sorusuna verdiği yanıtla herkesi şaşırttı. Kalaycıoğlu bu soruya karşı “Şaşırmadım çünkü herkes kendine yakışanı yapıyor aslında. Bu durum benim hassas noktam ve birçok insan buradan vurmaya çalışıyor. Bunun da farkındayım ama herkes onun evine haciz geldiği zaman kameralar karşısında ne kadar ağladığını çok iyi biliyor. O yüzden bir ajitasyon varsa aslında budur; para için ağlamak. En azından benim ailemde olan bir durum, sağlık söz konusu” sözleri ile yanıt verdi. Aleyna Kalaycıoğlu’nun Akalın hakkında dile getirdiği sert sözler sonrası gözler Demet Akalın’a çevrildi.