Gündem

Sevgilisini sır gibi saklayan Survivor Ekstra yorumcusu Furkan Dede’nin aşk yaşadığı isim ortaya çıktı! Görenler inanamıyor “Yok artık!”

TV 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Survivor programı, 2022 sezonunda ekranlara gelen All Star formatında da final haftasına çok yaklaştı. Sevilen yarışma programı her bölümü ile reytingleri alt üst etmeye devam ederken, programın kritiğinin yapıldığı ve her detayın incelemeye alındığı Survivor Ekstra programı da izleyicilerin ilgisi ile karşılaşmaya devam ediyor. Survivor Ekstra programında yorumlarıyla dikkat çeken ve bir dönem canlı yayında Acun Ilıcalı ile tartışan Furkan Dede de şimdilerde özel hayatıyla gündeme geliyor. Bir süre önce Evrim Keklik ile aşk yaşadığı iddia edilen Furkan Dede’nin herkesten sakladığı sevgilisi sonunda ortaya çıktı. İşte detaylar…

Acun Ilıcalı’yla Papaz Olmuştu!

Türkiye’nin Var Mısın Yok Musun programında yarışmacı olarak tanıdığı, daha sonra Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranlara gelen Survivor Kadınlar – Erkekler programında da yer alan Furkan Dede, daha sonra Acun Ilıcalı’nın ekibine girerek dikkatleri çekmişti. Acun Ilıcalı ile birlikte çalışan ve Acun Medya bünyesinde çeşitli programlarda yer alan Furkan Dede, son olarak Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer alıyordu. Bir süre önce Acun Ilıcalı ile papaz olduğu için gündeme gelen Furkan Dede, bu kez de aşk hayatıyla gündeme geldi.

Aşk Hayatını Gizli Tutuyordu Ama…

Geçtiğimiz aylarda Survivor yarışmacısı Evrim Keklik ile aşk yaşadığı iddialarıyla adından söz ettiren Furkan Dede, bu iddiaları yalanlamıştı. Bir süredir aşk hayatıyla ilgili ser verip sır vermeyen Furkan Dede’nin herkesten sakladığı sevgilisi ortaya çıktı. Gazeteci Arif Hür, Furkan Dede’nin aşk yaşadığı ismi açıkladı.

İşte Furkan Dede’nin Sevgilisi…

Son dönemlerde adından sık sık söz ettiren Furkan Dede, habere göre Berçin Tavukçuoğlu ile aşk yaşıyor. Ancak Furkan Dede’nin gündemden uzak tuttuğu sevgilisi Berçin Tavukçuoğlu medyatik bir isim olmadığı için hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak yine de Furkan ve Berçin’in, birbirlerinin aileleriyle tanıştıkları da ortaya çıktı. Furkan Dede’nin sevgilisini görenler şaştı kaldı.