Gündem

İddiasını Koruyamadı! Reytingleri Alt Üst Etmesi Bekleniyordu; Bir Anda Düşüşe Geçti! “Gizli Saklı Dizisi Finale Mi Gidiyor?”

Ekranlardan yavaş yavaş sezon dizilerinin ayrılmaya başladığı birkaç haftadır, yaz dizileri de birer birer seyircisine merhaba demeye başladı. Genelde romantik komedi türündeki hikayesiyle klişeleşen yaz dizilerinden en farklısı ise, şu ana dek yayınlananlar arasında FOX TV ekranlarından geçtiğimiz haftalarda seyirciye merhaba diyen polisiye türündeki Gizli Saklı dizisi oldu.

Polisiye türündeki hikayesinin yanı sıra seyircisine romantik komedi tadında bir de aşk sunan Gizli Saklı dizisi, ekranlara farklı bir konu ile başlamasıyla diğer yaz dizilerinin 1-0 önüne geçti. Heyecanlı bir olay örgüsü de sunan Gizli Saklı dizisi, usta oyunculuk performanslarıyla da fark yarattı. Ancak ekranlara iddialı bir giriş yapan Gizli Saklı dizisi, iddiasını korumayı başaramadı.

Gizli Saklı İddialı Başladı

Eğlenceli konusunun yanı sıra polisiye olay örgüsü ile televizyon izleyicisinde büyük bir merak uyandıran Gizli Saklı dizisi, yeni sezonda ekranlara iddialı bir giriş yaptı. Pamir ve Naz isimli genç polislerin silah kaçakçısı olan Tarık’ı yakalamak için Levent ve Yaz karakterine bürünüp gizli operasyona başladığı Gizli Saklı dizisinin başrolleri olan Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı’nın uyumu da televizyon izleyicisinde iyi bir intibah bıraktı. Birbirinden eğlenceli isimler ile seyirci karşısına çıkan Gizli Saklı dizisi, heyecanlı hikayesiyle FOX TV ekranlarına merhaba dediğinde umut vaat etmiş ve reyting sıralamasında dördüncü olarak giriş yapmıştı. Gizli Saklı dizisinin hikayesi devam ederken; geçtiğimiz akşam ekranlara gelen dizinin son bölümü televizyon eleştirmenlerinde büyü bir hayal kırıklığı yarattı.

Gizli Saklı İddiayı Koruyamadı

Reytinglere daha ilk haftasından dördüncü sıradan giren Gizli Saklı dizisinin devam eden günlerde zirveyi görmesi bekleniyor. Geçtiğimiz gün üçüncü bölümü ile seyirci karşısına çıkan Gizli Saklı dizisi, 22 Haziran 2022 tarihinde yayınladığı bölümü ile reytinglerde yukarı doğru çıkışı, aşağı doğru düşüşe geçti. Son bölümü ile AB’de günü altıncı bitiren dizi, ABC1’de ise beşincilik elde ederek, beklenenin aksine bir performans sergiledi. Konusu farklı bulunan, olay örgüsü ilgi çekici olan ve oyuncuları arasındaki uyumu ile öne çıkan Gizli Saklı dizisinin nasıl bir yol izleyeceği merak ile takip edilirken; keyifli hikayesini ekranlara getirmeye devam eden Gizli Saklı dizisinin önümüzde günlerde yükselişe geçeceği televizyon eleştirmenlerinin tahminleri arasında yer aldı.