Gündem

Herkes Sağlık Durumu İçin Endişe Ediyordu; Sebep Çok Farklı Çıktı: Zerrin Özer Yaptığı Açıklama ile Adeta Yürekleri Parçaladı! “Şimdi Ne Olacak?”

Katıldığı TRT1 müzik yarışmasının ardından 1975 yılından itibaren adını duyurmaya başlayan ünlü şarkıcı Zerrin Özer, bir süredir ortalarda görünmüyordu. Yokluğunun nedenini aylar sonra hayranlarına açıklayan Zerrin Özer, herkesi şaşırtan bir karar ile hayranlarının karşısına çıktı.

İstanbul Gelişim Orkestrası ile caz ve dans müziği yaparak popüler hale gelmeye başlamış olan Zerrin Özer, 1979 yılından sonra piyasaya sürdüğü her işi ile hafızalara kazınan kıymetli sanatçılar arasındaki yerini hızla almıştı. Şimdilerde ekran ve televizyon kariyerine bir ara veren Zerrin Özer’in konuya ilişkin açıklama yapmasının ardından verdiği aranın geçici değil, kalıcı olduğu öğrenildi.

Zerrin Özer Mesleği Bıraktı

Sahnelerden ve ekranlardan uzak kalmasıyla hayranlarını bir süredir endişelendiren Zerrin Özer’in sağlık durumu merak ediliyordu. Ünlü sanatçının ekranlardan uzak kalması sağlık durumunun kötüye gittiği iddialarını doğurmuş ve sanatçının bu nedenle de sahnelere çıkmadığı iddia edilmişti. Hem bu iddialara yanıt vermek isteyen hem de hayranlarına konunun aslını anlatmak isteyen Zerrin Özer, bir paylaşım gerçekleştirdi. Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği paylaşım ile konuya açıklık getiren Zerrin Özer, yaptığı açıklamada mesleği bıraktığını ifade ederek herkesi adeta şoke etti. Zerrin Özer’in Instagram’dan yaptığı açıklamada; “Ben Zerin Özer. Birkaç gün önce mesleki kariyerimi kendi irademle noktaladım. Bu arada canlarıma açıklamalıyım ki, sağlığım gayet iyidir. Hepinize, tüm canlarıma daim olan sevgi dolu saygılarımı yolluyorum. Teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Hayranları Ünlü Sanatçının Kararına Çok Üzüldü

Ani bir şekilde mesleği bırakma kararı almasını hayranlarına kendisi duyuran ünlü şarkıcı Zerin Özer, bu kararı ile sevenlerini bir hayli üzdü. Kendi Instagram hesabından gerçekleştirdiği duyuru paylaşımı ile hayranlarına üzücü haberi veren Zerrin Özer’in paylaşımı bu kez hiç beğenilmedi. Hayranlarını aldığı karar ile bir hayli üzen Zerrin Özer’in paylaşımının altı adeta yorumlar ile doldu. Ünlü sanatçının aldığı karardan vazgeçmesini bekleyen hayranları, Zerrin Özer’in aldığı kararı; ‘Olmadı bu Zerrin ablacığım, böyle büyük güçlü bir ses umarım geçici bir karardır’, ‘Üzdünüz bizi Zerrin Hanım, biz sizi çok seviyoruz’ şeklinde yorumlar ile değerlendirdi.