Gündem

Acun’un sağ kolu canlı yayında ağzından kaçırdı! Survivor’da finalistler belli oldu, sosyal medya karıştı!

TV 8 ekranlarında uzun yıllardır milyonların en sevdiği yapımlardan biri olarak izleyici karşısına çıkan Survivor programında bu yıl All Star heyecanı yaşandı ve yaşanmaya da devam ediyor. Sevilen yarışma programında final haftası çok yaklaştı ve artık şampiyonluk için geri sayım başladı. Sevilen programda yarışmacılar final haftasına kalmak için artık sadece 2 hafta daha dayanmak zorunda kalacak. Haziran ayının sonunda final yaparak şampiyonunu belirleyecek olan Survivor All Star devam ederken, Acun Ilıcalı’nın sağ kolu Survivor’ın finalistlerini açıkladı. Acun Ilıcalı da adada kalan yarışmacılarla birlikte yaptığı Instagram canlı yayınında final tarihini açıkladı. İşte detaylar…

Survivor Finalinde Kimler Olacak?

Survivor 2022 All Star macerası ekranlardaki 7 aylık sezonun ardından yakında sona erecek. Acun Ilıcalı, adada kalan yarışmacılarla birlikte Instagram’da yaptığı canlı yayında final tarihini açıkladı. Son bölümdeki konseyin ardından canlı yayın yapan Ilıcalı, finalin 30 Haziran tarihinde olacağını ve şampiyonun da bu tarihte belli olacağını duyurdu. Survivor All Star’da şampiyonluk için yarışan Batuhan Karacakaya, Nagihan Karadere, Hikmet Tuğsuz, Adem Kılıççı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel isimlerinden ikisi finalist olarak karşı karşıya gelecek.

Algı Yaratmakla Suçlandılar!

Milyonların severek izlediği Survivor All Star programında kimlerin finale kalacağı henüz bilinmiyor. Finalistleri, yarışmacıların göstereceği performanslar ve izleyicilerin yapacağı oylamalar belirleyecek. Finalistlerin kimler olacağına dair izleyiciler sosyal medyada fikirlerini dile getirirken, Survivor Ekstra programında Furkan Dede finalistleri açıkladı. Dede açıklamasında “Benim gözümde canlanan ufukta Adem ve Nisa Finali var” sözlerini dile getirdi. Bunun üzerine Hanzade Durmuş da “Bence kadın şampiyon hikayesiyle Nisa Adem’i bayağı bir zorlar” dedi. İkili, yaptıkları bu yorumlar nedeniyle sosyal medyada “algı yaratmak” ile suçlandı.