Gündem

Yasak Elma Dizisi ile Parlamıştı, Şimdi O da Diziden Çıkabilir! Yeni Proje Teklifleri Yığıldı Yığıldı; Eda Ece’yi Disney Plus Kaptı!

FOX TV ekranlarından yayınlanan Yasak Elma dizisi ile yıldızı parlayan Eda Ece, şimdilerde kariyerinin altın çağlarını yaşamaya başladı. Bir yandan Yasak Elma dizisinin Yıldız’ına hayat veren Eda Ece, bir yandan da reklam filmleri ile seyircisinin karşısına çıkıyordu. Pek çok ünlü marka ile çalışan ünlü oyuncu Eda Ece, bu kez Yemeksepeti ile anlaştı ve hiç hoşuna gitmeyecek bir şekilde sınandı!

Yemeksepeti’nin yeni yüzü olan Eda Ece, yeni reklam filmi için sete girdi. Set çalışmalarının tamamlanmasının ardından televizyonlarda dönmeye başlayan Yemeksepeti’nin yeni reklam filmi, sık sık kilolarından şikayet eden Eda Ece’nin bir kez daha kiloları ile sınandığını gösterdi. Ayrıca, Eda Ece’nin Disney Plus’la da anlaşması Yasak Elma dizisinden çıkıp çıkmayacağını merak ettirmeye başladı.

Eda Ece, Bir Kez Daha Kilosuyla Sınanıyor

Beş sezonu geride bıraktığı Yasak Elma dizsinde sık sık kilolarından bahseden bir karakter olan Yıldız’a hayat veren Eda Ece, daha önce de magazin muhabirlerine; “Oburluk kötü bir şey onun dengesi var, insani olarak da kendime yakıştırmıyorum” demişti. Anlaşmaya vardığı reklam filmi ile herkesi şoke eden ünlü oyuncu Eda Ece, Yemeksepeti ile anlaştı. Yemeksepeti’nin “Gözünü Alamayanlar” reklam serisinin yeni yüzü olarak seyirci karşısına çıkan Eda Ece, denizin ortasında ve çevresi köpek balıklarıyla çevrili sahnede yemek yerken seyirci ile buluştu. İştahlı yemek yiyişi ile herkesi kendisine hayran bırakan Eda Ece, Yemeksepeti markasının ardından yeni bir iş birliğine daha imza attığını duyurdu.

Eda Ece Disney Plus ile Anlaştı

FOX TV ekranlarından altıncı sezon onayını alan Yasak Elma dizisinin Yıldız’ı olarak kalacağı tahmin edilen Eda Ece, bir de Disney Plus isimli dijital yayın platformu ile anlaşmaya vardı. Yeni bir projenin hazırlığı içerisinde olduğu öğrenilen Eda Ece’nin önümüzdeki günlerde Disney Plus için de sete gireceği öğrenildi. Öte yandan Disney Plus dizisi öncesi, Yemeksepeti reklam filmi sonrası ortaya çıkan arasını değerlendiren ünlü oyuncu Eda Ece, şimdilerde tatile çıktı. Denizin ve güneşin tadını çıkarmaya başlayan Eda Ece’nin döner dönmez yeni projelerine start vereceği öğrenildi.