Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

18-55 yaş arası bekçi alımı başladı: En az ilkokul mezunu bekçi alımı 2022! En az asgari ücretle bekçi alım başvuru ekranı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir personel alım duyurusu yayımlandı. Güncel bekçi alım ilanları güncellendi. Şu an için sadece özel sektöre yapılacak olan personel alımında 18-55 yaş arası adayların başvurabileceği belirtildi. En az ilkokul mezunu bekçi alımı başladı. En az asgari ücret verileceği belirtildi. Bekçi alımı için başvuru şartları ve ilan detayları haberimizde

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILACAK

18-55 yaş arası için güncel bekçi alımları her geçen gün yayınlanmaya devam ediliyor. Çeşitli iller için özel sektörde bekçi alımı yapılacağı duyuruldu. Genel başvuru şartları İŞKUR üzerinden açıklanırken, özel başvuru şartları ilan içerisinde ayrıca ifade ediliyor.

EN AZ ASGARİ ÜCRETLE BEKÇİ ALINACAK

2022 yılı için asgari ücretin 4 bin 285 TL olacağı açıklanmıştı. Önümüzdeki günlerde asgari ücrete zam gelmesi ve en az 5 bin TL olması bekleniyor. Bu sebeple İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda maaşların temmuz ayından sonra 5 bin TL olabileceği belirtiliyor.

GENEL BEKÇİ ALIM ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden özel sektörler için yayımlanan bekçi alım ilanı için adayların taşıması gereken şartlar şu şekilde belirtildi:

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Başvuruda bulunulacak il içerisinde ikamet ediyor olmak.

Mahalle ve çarşı bekçi alım ilanları için TIKLAYIN.

İnşaat bekçi alım ilanları için TIKLAYIN