Gündem

Can Yaman’dan Önce Kerem Bürsin ‘El Turco’ Oldu! “Yok Böyle Bir Kas, İspanya’da Sıcaklık Daha da Arttı…”

Ekranların genç ve yakışıklı yeteneklerinden biri olan Kerem Bürsin, bir süredir kariyerini yurtdışında taşıdı. Gittiği İspanya’da gördüğü ilgiden son derece memnun olan Kerem Bürsin, bu kez İspanyol bir dergide övgüye boğuldu.

İspanya’da çok yoğun bir ilgi gördüğünü ve bundan da son derece memnun olduğunu verdiği son röportajda açıklayan Kerem Bürsin, katıldığı davette gördüğü ilginin ardından İspanya’nın en ünlü dergisinde yer aldı. Kerem Bürsin’in kaslarına övgüler yağdıran dergi, ünlü oyuncu için ‘El Turco’ ibaresini kullandı.

Kerem Bürsin’in Fiziğine İspanya’dan Övgüler Yağmıştı

Özellikle FOX TV ekranlarından yayınlanan Sen Çal Kapımı isimli dizinin 85 ülkede yayınlanmasının ardından tüm dünyada popüler hale gelmeye başlayan Kerem Bürsin, geçtiğimiz haftalarda özel bir davete katılmak için İspanya’ya gitmişti. İspanya’da bir dünya starı gibi karşılanan Kerem Bürsin, İspanyol halktan oldukça yoğun bir ilgi görmüştü. Yeni projeleri için de birkaç kez İspanya’ya giden Kerem Bürsin, katıldığı özel davette verdiği röportajda İspanya’da bir film hazırlığı içerisinde olduğunu da hayranlarına müjdelemişti. İspanyol basının ilgi gösterdiği ünlü oyuncu, geçtiğimiz gün İspanya’nın en popüler dergilerinden birisinde yer aldı. Men’s Health isimli dergide kaslı fotoğraflarının yayınlandığı Kerem Bürsin için İspanyol basını; “El Turco, aynanın karşısında, gömleksiz ve muazzam bir şekilde tanımlanmış karın kaslarını gösteren tipik bir selfie paylaştı. Çok sıkı spor yapan Kerem Bürsin sağlam karın kaslarının yanı sıra mükemmel bir sırta sahip. Kerem Bürsin’in selfie’de sergilediği muhteşem kasları zaten sıcak olan Madrid’deki sıcaklığı daha da artırdı” ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin’den Kas Şov

Sık sık spor yaptığı bilinen Kerem Bürsin, İspanyol basınında çıkan kaslı fotoğraflarını Türkiye’deki hayranlarından da esirgemedi. Haftanın 5 günü spor yaptığını daha önce açıklayan Kerem Bürsin, geçtiğimiz gün üstsüz bir şekilde spor yaptığı mekanda çekildiği fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu. Instagram’da bulunan 10,6 milyon takipçisinin kaslı görüntüleriyle adeta başını döndüren Kerem Bürsin’in ‘baklavalı’ görünümü sosyal medya kullanıcılarından övgüler aldı. Binlerce kişinin beğendiği Kerem Bürsin’in üstsüz fotoğrafları kısa süre içerisinde sosyal medya platformlarının keşfet sekmelerini ve magazin basının sosyal medya hesaplarını da süslemeyi başardı.