Gündem

Doğu Demirkol bombayı patlattı! Yeni sezonda televizyona sürpriz bir proje geliyor!

Son dönemlerde yıldızı parlayan isimler arasında yer alan, 2022 yılının ilk dönemlerinde ekranlara gelen “Maske Kimsin Sen?” programında da jüri üyesi olarak ekranlarda boy gösteren ünlü komedyen ve oyuncu Doğu Demirkol’un yeni projesi, izleyicileri heyecanlandırdı. Daha önce yer aldığı yapımlarda adını geniş kitlelere duyurmayı başaran ve stand-up gösterileriyle yeteneklerini kanıtlayan Doğu Demirkol’un, bu kez de yeni bir televizyon projesi ile ekranlara dönüş yapacağı öğrenildi. Doğu Demirkol’un yeni projesiyle ilgili tüm detaylar…

Doğu Demirkol Kimdir?

Aydın Doğu Demirkol 6 Eylül 1988’de (33 yaşında) Ankara’da dünyaya geldi. 2000’li yılların sonunda yayınladığı parodi görüntülerinde yaptığı taklitle adını duyurmaya başladıktan sonra Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan Doğu Demirkol, burada jüri üyeleriyle yaşadığı gerginlikle gündeme geldi. Sonrasında stand-up alanına yoğunlaşan Demirkol, Old City Comedy Clup isimli mekanda yaptığı gösteri sırasında komedyen Murat Gençoğlu’nun kendisini keşfetmesiyle BKM Mutfak’ta yer almaya başladı. Ardından Güldür Güldür’de sahneye çıkan Doğu Demirkol, son yıllarda yıldızı parlayan bir isim oldu.

Doğu Demirkol’un Yeni Projesi Belli Oldu

İlk kez 2018 yılında Ölümlü Dünya filminde canlandırdığı “Zafer” karakteriyle sinema deneyimi yaşayan Doğu Demirkol, aynı sene Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği Ahlat Ağacı filminde “Sinan” karakteriyle yer aldı. Ünlü oyuncu şimdilerde ise yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen sürpriz bir talk show programına hazırlanıyor.

Kendi Talk Show Programını Yapacak

Doğu Demirkol’un sunuculuğunu üstleneceği talk show programı yeni sezonda Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Programda her hafta ünlü bir konuk ağırlanacak ve programın yapımcılığını da BBO üstlenecek. Daha önce Tutunamayanlar ve Maske Kimsin Sen yapımları ile televizyonda boy göstermiş olan Doğu Demirkol’un kendi talk show programı büyük bir merakla bekleniyor.