Gündem

Yasak Elma Seyircisine Sezon Arasında Kötü Haber Geldi; Yıldız Resmen Bambaşka Biri Oldu! “Yok Böyle Değişim!”

Yeni sezon öncesi başarılı bir sezon geçirerek bu yılı kapatmış olan Eda Ece, Yasak Elma dizisinin yanı sıra pek çok reklam filmi anlaşmasına da vardı. Araya bir program bile sıkıştıran Eda Ece, yeni sezon öncesinde seyircisine çok büyük bir sürpriz yapma kararı aldı.

Yeni sezonda da Yasak Elma ile devam etmesine kesin gözüyle bakılan isimlerden biri olan Eda Ece, imaj değişikliğine gitti. Eda Ece’nin imaj değişikliği herkesi şaşırtırken; Yasak Elma dizisinin Yıldız hayranlarına yeni sezonda bambaşka bir Yıldız’ın olacağını gösterdi.

Yasak Elma Aynı, Eda Ece Farklı

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri ile adeta özdeşleştirilmiş olan Eda Ece, beş sezondur dizinin en çok beğenilen ve takip edilen ismi oldu. Yıldız karakteriyle bir hayli beğenilen Eda Ece, Yasak Elma dizisinden ayrıldığı yönündeki iddiaları da yalanlamış, dizinin eylül ayından itibaren ekranlara dönmesi beklenen yeni bölümlerinde yer alacağının sinyalini vermişti. Altıncı sezonda da Yıldız olarak seyirci karşısına çıkacak olan Eda Ece, şimdilerde ise gelen sezon arasıyla birlikte yeni projelerine yöneldi. Hem yeni projeleri için hazırlıklara başlayan hem de kendisine bolca vakit ayırıp, sezonu açan Eda Ece, imaj değişikliğine gitti. Eda Ece’nin gerçekleştirdiği ani imaj değişikliği herkesi şaşırtırken; Yasak Elma’da artık bambaşka bir Yıldız’ın izleneceğini adeta gözler önüne serdi.

Eda Ece’nin Yeni İmajı Beğenildi

Geçtiğimiz günler Disney Plus isimli dijital yayın platformu ile anlaşmaya vardığı ortaya çıkan Eda Ece, bir yandan yeni projelerine odaklanmışken; bir yandan da yaz sezonunda kendisine vakit ayırmaya başladı. Bu esnada imajından çok sıkıldığını fark eden ünlü oyuncu, imaj değişikliğine gittiğini duyurdu. Alışık olunan sarı saçlarından vazgeçen Eda Ece, bu kez kendi saç rengine dönme kararı aldı. Yeni imajını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Eda Ece, paylaşımın altına ise; “İmaj değişikliğine gittim çok sıkılmıştım. Kendi rengine döndürdük, sarı ışıltısını ekledik ama o olmadan olmaz” notunu düştü. Sadece dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve övgü dolu yorum alan Eda Ece’nin yeni imajı takipçileri ve televizyon izleyicisi tarafından onaylandı.