Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Son dakika resmen açıklandı! BİM marketler önünde kuyruklar oluşacak! Çok büyük indirimler yapıldı: İşte indirimli ürünler listesi

BİM, 1 Temmuz Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayımlarken birçok üründe indirim yapıldığı görüldü. Cuma gününden itibaren BİM’e gidecekler için aktüel ürünler listesi paylaşılırken BİM’in aktüel ürünler kataloğunda birçok ürün dikkat çektiği paylaşıldı. Bu noktada Cuma gününden itibaren BİM’e giden müşterilerin kampanyadan yararlanabileceği belirtildi ve BİM’in aktüel ürünler kataloğunda dikkat çeken ürünlerden biri de düşük ses ile çalışma özelliği, ayarlanabilir yükseklikli Kumtel Vantilatör olacağı aktarıldı.

DİKKAT ÇEKEN ÜRÜNLER

Ayrıca BİM’de Kumtel Cam Ankastre Set satılacak ve 3.099 TL olacak. Bu üründe ise Ücretsiz kurulum desteği ve 2 yıl garantisi ile manuel kontrol ve alüminyum filtreli davlumbaz, otomatik düğmeden çakmaklı, dört gözü gazlı, gaz emniyet sistemli, emaye ızgaralı Ocak, 50 litre iç hacime sahip, zaman ve termostat ayarlı 3 programlı fırından oluştuğu ifade edildi.

Yüksek kaliteli motora sahip 3 farklı hız ayar özellikli Kumtel Kule Tipi Vantilatör 599 TL olduğu belirtilerek düşük ses ile çalışma özelliği, ayarlanabilir yükseklikli Kumtel Vantilatör 329 TL olduğu çelik uc ve bıçaklar, mikser aparatı, AC motora sahip 2 yıl garantili ChefsPro Belender Seti 329 TL olduğu aktarıldı.

AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

BİM’in aktüel ürünler kataloğu ise şöyle oluyor: