Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Banka kartı olup mobil bankacılık kullananlara müjde! Kart sahiplerine 1.250 TL veriliyor: Kartlara yüklenmeye başlandı

Mobil bankacılık kullananlara özel hediye kupon fırsatı Yapı Kredi tarafından açıklanırken 15 Temmuz’a kadar Yapı Kredi Mobil’e giriş yapılması ve https://shop.huawei.com/tr/ web sitesinde geçerli Sound Joy ve Mouse hediyeli HUAWEI MateBook 14 özelinde kullanabileceğiniz 1250 TL’lik kuponu kazanabileceğiniz belirtildi. Ayrıca banka tarafından yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntılarına da yer verildi.

15 TEMMUZ’DA SONA ERECEK

Banka tarafından yapılan duyuruda 27 Mayıs – 15 Temmuz 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’e T.C. Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz https://shop.huawei.com/tr/ web sitesinde geçerli HUAWEI MateBook 14 modelinin Sound Joy ve Mouse paketi ile beraber satın alımında 1250 TL’lik indirim kuponu kazanılacağı belirtildi ve indirim kodları Yapı Kredi Mobil’de yer alan “Kampanyalar” bölümüne yüklenecektir ve 15 Temmuz tarihine kadar yüklü kalacağı ifade edildi. Ayrıca 15 Temmuz’dan sonra bu indirim puanlarını kullanmanın son tarihinin 15 Temmuz olduğu ifade edildi.

YAPILMASI GEREKENLER

Kampanya HUAWEI MateBook 14 modelinin Sound Joy ve Mouse paketi ile beraber satın alımında geçerli olduğu belirtildi ve kampanyadan faydalanmak isteyen Yapı Kredi Müşterileri, ödemeyi kendi adlarına Yapı Kredi kredi kartı ile gerçekleştirmeli ve kampanya kodunu https://shop.huawei.com/tr/ ödeme sayfasında Kupon Kodu alanına girmesi gerektiği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanya Yapı Kredi’nin ya da HUAWEI’in devam eden diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanya Yapı Kredi Bireysel Müşterileri için geçerlidir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve HUAWEI kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.

Tek bir işlemde yalnızca bir (1) kupon kullanılabilir. Kuponlar nakde çevrilemez, birlikte kullanılamaz veya takas edilemez.