Editörün SeçtikleriGündemİş İlanlarıİşkur İş İlanları

3 şehirde bekçi alımı başvuruları yeniden başladı! 18-55 yaş arası herkes başvurabilir: İşte bekçi alımı genel şartları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir personel alım duyurusu yayımlanırken güncel bekçi alımı ilanları geldi. Bu durumda 3 şehir için bekçi alımı yapılacağı belirtildi. Konu ile ilgili olarak Ankara, Edirne ve Kocaeli illerinde bekçi alımı yapılacağı ifade edildi. 18-55 yaş arası adayların başvurabileceği belirtilirken en az ilkokul mezunu bekçi alımı başladığı en az asgari ücret verileceği vurgulandı.

18-55 YAŞ ARASI BAŞVURABİLİR

18-55 yaş arası için güncel bekçi alımları her geçen gün yayınlanmaya devam edilirken çeşitli iller için özel sektör bekçi alımı ilanlarının yayımlandığı belirtildi. Söz konusu ilanlara başvuru yapacak olan adayların genel şartlara haiz olması gerekiyor. Bunun yanı sıra ilanlara göre belirlenen özel şartlara da haiz olunması gerektiği bildirildi.

ARANAN ŞARTLAR

Bu noktada genel şartlar ise şöyle paylaşıldı:

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Başvuruda bulunulacak il içerisinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanlara ulaşacak ve yukarı bölümden e-Devlet ile giriş yapmak ve özgeçmiş oluşturmak sureti ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İlanlar için TIKLAYIN.