Gündem

Survivor şampiyonu belli oldu, sırada MasterChef var! İlk bölüm ne zaman yayınlanacak?

TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Survivor All Star programı, 29 Haziran Çarşamba akşamı ekranlara gelen bölümde yarı final mücadelesini ekranlara taşıdı. Sevilen yarışma programında Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıççı, finale kalan isimler olarak dün akşam SMS oylamasında karşı karşıya geldi. Survivor All Star’da dün akşam şampiyon belli olurken, programın ardından gözler MasterChef Türkiye’ye çevrildi. Acun Ilıcalı, MasterChef Türkiye’nin ne zaman başlayacağını açıkladı. Bir süre önce jüri konusunda yaşanan belirsizliklerle gündeme gelen MasterChef Türkiye’de jüri üyeleri belli oldu ve yarışmanın yeni sezon ilk bölümünün ne zaman ekranlara geleceği de ortaya çıktı. İşte detaylar…

Survivor’da Kim Şampiyon Oldu?

Milyonlarca izleyicinin aylardır takip ettiği, her bölümde heyecanı zirveye taşımayı başaran Survivor All Star programı, 2022 sezonunu tamamladı. 29 Haziran akşamında yarı final bölümüyle ekranlara gelen programda finale Nisa ve Adem ikilisi kalmıştı. İzleyicilerin SMS oylamaları yarışmanın şampiyonunu belirlerken, Survivor 2022 All Star’da şampiyon Nisa Bölükbaşı oldu. Şampiyonun belirlenmesinden sonra gözlerin çevrildiği MasterChef Türkiye 2022’nin de hem jüri üyeleri hem de ilk bölüm tarihi belli oldu.

Jüri Üyeleri Değişti Mi?

MasterChef Türkiye programı 2021 sezonunu tamamladıktan sonra sezon arasında programdan jüri üyelerinin ayrılacağı söylentileri sık sık gündeme gelmişti. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu isimlerinin jüri koltuğunda oturduğu yarışma programında yeni sezonda kim ya da kimlerin olacağı merak konusuydu. Sevilen yarışma programının yeni sezon ilk tanıtım görüntüleri ekranlara geldi ve programın detayları da belli oldu.

MasterChef Türkiye İlk Bölümü Ne Zaman?

MasterChef Türkiye 2022 sezonunda yine Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef yer alıyor. Programdan ayrıldıkları iddia edilen şefler programdaki yerlerini korurken, MasterChef Türkiye yeni sezon ilk bölümü de bu akşam 20.00’da TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.