Gündem

Survivor Yasin durdu durdu bombayı patlattı! Kavgaya karışmıştı, paylaşımı deprem etkisi yarattı!

Uzun yıllardır ekranların en sevilen programları arasında yer alan Survivor Türkiye programı, TV 8 ekranlarında 8 yıldır izleyici karşısına çıkıyor. Zaman zaman All Star formatında da ekranlara gelen program, 2022 sezonunda da bu formatla izleyici karşısına çıktı ve programda şampiyon isim de belli oldu. Sevilen yarışma programı bomba gibi bir sezonu daha geride bırakırken, programda herkesi şaşırtan anlar akıllarda kaldı. O anlardan biri de yarışma sırasında Yasin Obuz’un karıştığı kavga olmuştu. Kavga ettiği isimle göz göze bile gelmemek için çabalayan Yasin Obuz’un o isimle ilgili sosyal medyadan dile getirdikleri herkesi şok içinde bıraktı. İşte detaylar…

Aralarında Ne Olmuştu?

Yasin Obuz ilk olarak MasterChef Türkiye 2019 programıyla adını duyurduktan sonra Survivor 2020 sezonunda da yer alarak adından söz ettirdi. Ardından Survivor 2022 All Star programında da yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz, geçtiğimiz haftalarda yarışmada Hikmet Tuğsuz ile kavga etmişti. Hatta ikilinin kavga ettiği anlar, Acun Medya tarafından “Görüntüleri Yayınlamıyoruz” ibaresi ile ekranlara getirilmemişti. Bu kavganın ardından Yasin Obuz 6, Hikmet Tuğsuz da 2 ödülden men cezası almıştı. İkilinin arasındaki ipleri gerecek bir gelişme daha yaşandı.

Yasin Sazı Eline Aldı

Kavga sonrasında Yasin aldığı cezadan dolayı haftalarca aç kalmıştı. Ardından programda bir eleme konseyinde adaya veda eden kişinin Yasin olduğu açıklanmıştı ve Hikmet Tuğsuz da bunun üzerine gülerek “İlahi adalet” sözlerini dile getirmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde şampiyonluk haftasına girilirken adadan bu kez de Hikmet elendi ve bu kez de Yasin Obuz sazı eline aldı.

Yasin ise Hikmet’in elendiğinin açıklanmasıyla birlikte sosyal medyada Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Biz kimsenin üzüntüsü üzerinden sevinecek karakterde insanlar değiliz” sözlerini dile getirdi.