Gündem

MasterChef Türkiye yarışmacı adayının anlattıkları yürekleri sızlattı… Şefler gözyaşlarını zor tuttu!

MasterChef Türkiye programının yeni sezonu için artık geriye sadece birkaç saat kaldı. Sevilen yarışma programının Survivor All Star’ın final bölümünden hemen sonra ekranlara geleceği biliniyordu. Survivor programı da dün akşam ekranlara gelen bölümünde final yaptı ve şampiyonunu belirledi. Yeni sezon tanıtım görüntüleriyle ekranlara gelen MasterChef Türkiye’de jüri karşısına çıkan yarışmacı adayları, hikayeleri ile dikkatleri çekti. Kimi zamanlarda jüri üyelerinin şaşıp kaldığı hikayeler arasında milyonları gözyaşlarına boğanlar da ekranlara yansıdı. Programa katılan yarışmacı adayının anlattıkları yürekleri sızlatırken, Acun Ilıcalı da sosyal medyada tepki gördü. İşte detaylar…

MasterChef Türkiye’de Adaylar Gelmeye Başladı!

Survivor All Star programının Çarşamba akşamında ekranlara gelen bölümünde Nisa ve Adem isimleri yarı finali geçip finale kalan isimler olmuştu. Survivor All Star’da, dün akşam ekranlara gelen bölümde SMS oylamaları sonucunda Nisa Bölükbaşı şampiyonluğunu ilan etti. Şampiyonun belli olmasından hemen sonra TV 8 ekranlarında MasterChef Türkiye heyecanı başladı. Yeni sezona dair ilk tanıtım görüntüleri de gelirken, MasterChef Türkiye’de yarışmacı adaylarının hikayeleri yürekleri sızlattı.

Yarışmacı Adaylarının Hikayeleri Dikkat Çekti

Yeni sezon tanıtım görüntülerinde jüri üyelerini şaşırtan anların olduğu da görülüyor. Özellikle yarışmaya daha önce gelmiş olan bir yarışmacının bu kez de yeni sezona ikiziyle birlikte gelmesi şefleri şaşkına çevirdi. Kimin hangisi olduğunu karıştıran şefler ikiz kardeşler karşısında donup kaldı. Ancak programda asıl yürekleri acıtan ise bambaşka bir hikaye oldu.

Acun Ilıcalı Tepkilerin Odağında

Yarışmacı adayları hikayelerini şeflere anlatırken, bir yarışmacı adayının dile getirdiği “Bir gün tarladan geliyorum, annem ‘Kızım kalk temizlik yapalım yarın nişanın var’ diyor. 13 yaşındayım bu arada. Boşanmak istiyorum, ‘Aile şerefimiz’ deniyor! Peki benim yaşadıklarım? Yok…” sözleri hem jüri üyelerinin hem de izleyicilerin yüreklerini sızlattı. Acun Ilıcalı ise sosyal medyada “Reyting için bilerek seçiyor” yorumlarıyla tepki gördü.