Gündem

Doğa Rutkay yürüyüş yaparken eşi tarafından takibe alındı, takip anı kameralara takıldı!

Ünlü ve güzel oyuncu Doğa Rutkay, yaz aylarının gelmesiyle birlikte soluğu aile tatilinde aldı. Eşi ve çocuklarıyla birlikte yaz tatilinde Alaçatı’yı tercih eden Doğa Rutkay, uzun bir aranın ardından böylece ilk kez yaz tatilinden ortaya çıkmış oldu. Tatilde ikiz çocukları Rutkay ve Piraye ile yürüyüş yaparken objektiflere takılan Doğa Rutkay’ın eşi tarafından nasıl takibe alındığı da kameralara yansıdı. Ünlü ve güzel oyuncunun kameralara takıldığı anlarda eşinin kendisini takip ettiğinin ortaya çıkması herkesi çok şaşırttı. Eşi tarafından koruma amacıyla takip edildiği öğrenilen Doğa Rutkay’ın o anları sosyal medyada da yankı buldu. İşte detaylar…

Doğa Rutkay Aile Tatilinde

Ünlü ve güzel oyuncu Doğa Rutkay 30 Ekim 1978’de Ankara’da dünyaya geldi. Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olan tiyatro oyuncu Rutkay Aziz’in (Aziz Ünal Rutkay) kızı olan Doğa Rutkay, 2014 yılında dünya evine girdiği ünlü gazeteci ve sunucu Kerimcan Kamal ve çocuklarıyla birlikte yaz tatili için soluğu Alaçatı’da aldı. Ünlü oyuncu çocuklarıyla birlikte Alaçatı sokaklarında yürüyüş yaparken kameralara takıldı ancak o sırada dikkatleri çeken farklı bir detay ortaya çıktı.

Eşinin Takip Ettiği Görüldü

İkiz çocukları Rutkay ve Piraye ile birlikte yürüyüş yaparken objektiflere takılan Doğa Rutkay, burada ayaküstü magazin muhabirleriyle sohbet etti. Açıklamasında “Yaz tatilimiz başladı. Spor olmazsa olmazım. Bu yaz her sabah beni görebilirsiniz” sözlerini dile getirdi. Doğa Rutkay’ın çocuklarıyla birlikte yürüyüş yaptığı anlarda daha sonra beklenmedik bir detay fark edildi.

Aracıyla Geldi Ve…

Eşi Doğa Rutkay ve çocuklarının yürüyüş yaptığı sırada Kerimcan Kamal’ın aracıyla eşi ve çocuklarını takip ettiği görüldü. Doğa Rutkay’ın magazin muhabirleri ile sohbet ettiği anlarda Kerimcan Kamal da aracıyla geldi ve objektiflere poz verdi. O anlar sosyal medyada da yankı buldu.