Gündem

Böyle Sürpriz Başka Kimseye Yapılmaz; “Çok Şanslısın Tuba Büyüküstün!” Tuba Büyüküstün’ün Doğum Günü Sürprizi Ağızları Açık Bıraktı…

Türkiye’nin sevilen kadın oyuncularından biri olan ve rol aldığı Asi, Sefirin Kızı, Çemberimde Gül Oya gibi diziler ile hafızalara kazınan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, 40. yaşını kutlamak için geri sayıma başladı. 5 Temmuz 2022 tarihinde yeni yaşına girecek olan Tuba Büyüküstün’e gelen doğum günü hediyesi ise, herkesi bir hayli etkiledi.

Şimdilerde yeni bir proje ile daha seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Netflix dijital yayın platformundan yayınlanacak olan Zeytin Ağacı isimli dizinin çalışmalarını tamamladı. Seyirci karşısına çıkacağı tarih belli olan Zeytin Ağacı yayına girmeden önce büyük bir doğum günü sürprizi ile karşılaşan Tuba Büyüküstün, gözyaşlarını tutmadı.

Tuba Büyüküstün’e Anlamlı Doğum Günü Hediyesi

Televizyon ekranlarına en son Star TV aracılığıyla seyirci karşısına çıkan Sefirin Kızı isimli dizinin Mavi karakteri olarak gelen Tuba Büyüküstün, bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Bu süre içerisinde Netflix’te yayınlanacak Zeytin Ağacı dizisinin çekimlerini tamamlayan Tuba Büyüküstün, şimdilerde 40’ıncı yaşını kutlamak için geri sayıma başladı. Kırkıncı yaşını 5 Temmuz’da 40 kutlayacak olan Tuba Büyüküstün, ilk doğum günü hediyesini de aldı. Oldukça anlamlı bir doğum günü hediyesi ile yeni yaşını karşılamaya hazırlanan Tuba Büyüküstün’e hediye Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulunan Gülabibey İlkokulu’ndan geldi. Okulda kurulan oyunevi Tuba Büyüküstün için kurulurken; açılışa online olarak katılan ünlü oyuncu, açılış esnasında gözyaşlarını gizleyemedi.

Tuba Büyüküstün’ün Yeni Dizisi 28 Temmuz’da Netflix’te

Sekiz bölümden oluşan bir dizi ile seyirci karşısına çıkacak olan Tuba Büyüküstün, Netflix dijital yayın platformundan yayınlanacak Zeytin Ağacı dizisinin baş karakteri olan Sevgi’ye hayat verecek. Sevgi, Leyla ve Ada’nın dostluğunu ve Sevgi’ye konulan kanser teşhisi sonrası dostluklarının geçtikleri sınavları konu alacak olan Zeytin Ağacı dizisinde Tuğba Büyüküstün’ün yanı sıra; Murat Boz, Seda Bakan, Serkan Altunorak, Fırat Tanış, Boncuk Yılmaz ve Rıza Kocaoğlu gibi birbirinden iddialı isimler de yer alacak. Dram dolu bir hikaye ile Netflix izleyicisinin karşısına çıkacak olan Zeytin Ağacı dizisinin tanıtım fragmanına göre dizi, 28 Temmuz 2022 tarihinde seyirci ile buluşacak.