Gündem

Camdaki Kız’ın Nalan’ından mest eden tatil pozları geldi! Burcu Biricik’in Yunanistan tatili sosyal medyayı yakıp kavurdu!

Ünlü ve güzel oyuncu Burcu Biricik, uzun yıllardır televizyon ekranlarında birçok dizide yer aldı. Ortaya koyduğu başarılı oyunculuk performansının yanı sıra güzelliğiyle de sık sık adından söz ettiren Biricik, geçtiğimiz yıl Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak canlandırdığı “Boncuk” karakteriyle tüm dikkatleri çekmeyi başardı ve bu başarılı performans, Biricik’e Camdaki Kız dizisinin başrol kapısını açtı. Oyunculuk yeteneği kadar güzelliğiyle de sık sık gündeme gelen Burcu Biricik, başrolünde yer aldığı Camdaki Kız dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte soluğu yaz tatilinde aldı. Tatil pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Burcu Biricik’in pozları kısa sürede sosyal medyayı yangın yerine çevirdi… İşte detaylar…

Enis Arıkan’ın Paylaşımları Güldürdü

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve ekranlara gelmeye başladığı ilk günden bu yana yoğun bir ilgi ile karşılaşan Camdaki Kız dizisi, geçtiğimiz haftalarda 2. sezon finalini yaptı ve dizi yaz döneminde sezon arasına gitti. Camdaki Kız dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte dizinin yapım şirketi OGM Pictures, tüm dizi oyuncularını birkaç günlük Kıbrıs tatiline götürdü. Tatil yolculuğunda uçaktan, rol arkadaşlarını hazırlıksız yakaladığı anları paylaşarak dikkat çeken Enis Arıkan’ın pozları sonrası, Burcu Biricik’in tatil pozları gündemi salladı.

Renkli Pozlarıyla Mest Etti

Sezon boyunca yoğun şekilde çalışan güzel oyuncu Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisinin sezon arasına gitmesiyle birlikte soluğu eşi Emre Yetkin ile Yunanistan’da aldı. Yunanistan’a yaz tatiline giden güzel oyuncu, Yunan adalarındaki tatilinden paylaştığı pozlarla büyük ilgi gördü. Tatilde eğlenceli gezintilere çıkan ve o anları da sosyal medyadan paylaşan Burcu Biricik, Yunanca “İyi geceler Siroz, Teşekkürler şehir” notuyla paylaştığı pozuyla da dikkatleri çekti. Burcu Biricik’in renkli tatil pozları görenleri adeta mest etti.