Gündem

Mehmet Ali Erbil evlilik için sinyali verdi, yaptığı açıklamayla nikah masasını işaret etti!

Son dönemlerde skandal iddialarla gündeme gelen 65 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla uzun bir aranın ardından yeniden magazin gündeminde adından söz ettirmişti. Sırtındaki sivilceyi göstermek için gittiği bir özel hastanenin 2 dakika için kendisinden 1.300 TL aldığını iddia eden ve paylaşımında bu duruma isyan eden Erbil, özel hastanelerin “hırsız” olduğunu dile getirerek dikkat çekmişti. Mehmet Ali Erbil, bu kez de Yeşilköy’de bir mekan çıkışında kameralara takıldı. Magazin ekipleriyle ayaküstü muhabbet eden Erbil’den evlilik sinyalleri de geldi. İşte detaylar…

Mekan Çıkışında Görüntülendi

65 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta bir özel hastane hakkında yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla tüm dikkatleri çekmişti. Özel hastanelerden şikayetçi olan ve “Keşke Allah yolumu devlet hastanesine düşürseydi” diyen Erbil, söz konusu açıklamalarının ardından bu kez de evlilik sinyalleri ile adından söz ettirdi. Önceki akşam Mr. Gürkan Yeşilköy isimli mekanın çıkışında görüntülenen Erbil, mekana yakın arkadaşı ve samimi olduğu bir kadın ile geldi. Erbil açıklamasında “O benim güzellik uzmanım, kendisine borçluyuz” açıklamasında bulundu.

Mehmet Ali Erbil’den Bir Kez Daha Evlilik Sinyali

Erbil, kendisine yöneltilen “Hayatınızda biri var mı, neden paylaşmıyorsunuz?” sorusuna karşılık “Şu an paylaşacak birisi yok. Aşk kimyasal bir şey insanın bütün hücrelerine dokunuyor” yanıtını verdi. Erbil, daha sonra kendisine gelen “Mehmet Ali Erbil bir kez daha evlenir mi?” sorusuna karşılık olarak ise “Neden olmasın, hayat arkadaşı çok önemli. Yalnızlık Allah’a mahsus. Evlilikte yaşa bakmam ki. Bakarsın benden büyük olur 30-35 yaşında” yanıtını verdi. Erbil bu açıklamasıyla bir kez daha evlilik sinyali verdi.